reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dlatego ja z tych co robią betę 5/6 dpt 🤪 🙂↕️
Mój mąż to by w ogóle mnie na krew nie puszczał tylko czekał na lekarza, co z tego jak na 1 wizycie lekarz potwierdzi pęcherzyk a za dwa tygodnie może być nic z tego.. ciężkie życie 😏
No właśnie jak rozmawiałam z przyjaciółką to też mi marudziła że za wcześnie testuje, ale z drugiej strony właśnie w takiej sytuacji wolę wiedzieć co i jak, niż jakbym np miała w ogóle być nieświadoma sytuacji :)
 
Jest mi bardzo smutno, ale z drugiej strony to było parę najszczęśliwszych dni w moim życiu kiedy dowiedzieliśmy się, że się udało i mimo że kropek pozostanie już tylko kropkiem to i tak jesteśmy z mężem wdzięczni i wierzymy że przyjdzie nasza kolej ☺️
Kochana bardzo mi przykro. 😭 Kibicowałam Ci z ukrycia i wierzyłam, że również będziesz majową mamą. 🥺
Jeszcze i dla Was będzie pięknie!
 
reklama
ogólnie powiem Ci, że spoko. Po tym telefonie do kliniki jakoś poczułam odciążenie głowy. Nie myślę już tyle o zarodkach, nie dłuży mi się aż tak. No i niedługo poznamy wynik. Mam ogromną nadzieję, że 2 się zamrożą, albo chociaż ta jedna... no nic. Czekam co życie przyniesie :)
No jak co Ci przyniesie, nie wiesz?
Małą lady kore 🤣🤞
 
Do góry