reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

@Aileen31 serio? 🥹😃 No to w poniedziałek dzwonię do kliniki z chyba z dobrymi wieściami, tam będzie drugie badanie. Aż mam dreszcze, bo nie wierzę, że po jednej próbie i z 1 komórka przetrwala się udało 😃
Trzymam kciuki za Ciebie 😉
 
reklama
Dziewczyny, a czy jak wczoraj zaczęłam pakować więcej cyclogestu, dzisiaj też i więcej duphastonu to jutro by był sens zbadać też znowu progesteron czy jeszcze za szybko żeby ewentualnie mógł się podnieść poziom?
 
Dziewczyny, a czy jak wczoraj zaczęłam pakować więcej cyclogestu, dzisiaj też i więcej duphastonu to jutro by był sens zbadać też znowu progesteron czy jeszcze za szybko żeby ewentualnie mógł się podnieść poziom?
A dzwoniłaś do kliniki? Może serio by Ci zmienili na lepszą formę doustnego…
 
@Aileen31 serio? 🥹😃 No to w poniedziałek dzwonię do kliniki z chyba z dobrymi wieściami, tam będzie drugie badanie. Aż mam dreszcze, bo nie wierzę, że po jednej próbie i z 1 komórka przetrwala się udało 😃
Trzymam kciuki za Ciebie 😉
Dziękuję bardzo 🥹 trzymam kciuki żeby kropek się trzymał i że te 9 miesięcy będzie ekstremalnie nudne 😉🙂
 
reklama
Do góry