reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Hej, na spokojnie, trzy to więcej niż dwa a dwa to więcej niż jeden. Kiedy następny raz mają dzwonić z kliniki, aby potwierdzić rozwój? Poza tym, w ostatecznej ostateczności pamiętaj, ze pierwsza stymulacja jest określana jako próbna i często nie przynosi fenomenalnego efektu. W ramach programu masz jeszcze trzy i jeżeli w ogóle będziesz musiała do nich podchodzić (a wierze, ze nie) to na pewno stymulacja będzie dużo lepiej dostosowana do Ciebie.
ja nawet teraz nie myślę o kolejnej stymulacji. Dla mnie to, ze w ogóle podchodzę do IVF do którego zarzekałam się, że nie podejdę nigdy to jest już duże obciążenie.
Mają dzwonić niedziela/poniedziałek na koniec hodolwli. I dobrze, nie chce codziennie bo te informacje i tak nic by nie znaczyły. Co z tego, ze 3 dnia bym miała 3 zarodki, jak 5 mogłabym mieć 0.
 
reklama
ja nawet teraz nie myślę o kolejnej stymulacji. Dla mnie to, ze w ogóle podchodzę do IVF do którego zarzekałam się, że nie podejdę nigdy to jest już duże obciążenie.
Mają dzwonić niedziela/poniedziałek na koniec hodolwli. I dobrze, nie chce codziennie bo te informacje i tak nic by nie znaczyły. Co z tego, ze 3 dnia bym miała 3 zarodki, jak 5 mogłabym mieć 0.
Spokojnie, wierzę że będą 3 piękne zarodki ✊🏻♥️
 
jak patrzę na historię innych, ile odpada zarodków na tym etapie to nie napawa mnie pozytywnym myśleniem...
Wiem o tym doskonale. U mnie w USG było około 6-7 pecherzykow, a ostatecznie były 3 komorki z czego jedna niedojrzała. Ale te 2 się zaplodnily i walczyły tylko do 5 doby. Wiele jest też historii, że jednak z niewielu zapłodnionych komórek udaje się uzyskać ciążę, bo tak naprawdę wystarczy jedna, ta szczęśliwa. Więc do momentu gdy się dzielą i hodowla nie jest zakończona to są w grze. Chyba mało jest historii że na 7 pobranych komórek jest 7 zarodków. Trzymaj się pozytywnych myśli ❤️
 
ja nawet teraz nie myślę o kolejnej stymulacji. Dla mnie to, ze w ogóle podchodzę do IVF do którego zarzekałam się, że nie podejdę nigdy to jest już duże obciążenie.
Mają dzwonić niedziela/poniedziałek na koniec hodolwli. I dobrze, nie chce codziennie bo te informacje i tak nic by nie znaczyły. Co z tego, ze 3 dnia bym miała 3 zarodki, jak 5 mogłabym mieć 0.
rozumiem, wierzę, że wszystko będzie dobrze 🤞🤞🤞
 
Wiem o tym doskonale. U mnie w USG było około 6-7 pecherzykow, a ostatecznie były 3 komorki z czego jedna niedojrzała. Ale te 2 się zaplodnily i walczyły tylko do 5 doby. Wiele jest też historii, że jednak z niewielu zapłodnionych komórek udaje się uzyskać ciążę, bo tak naprawdę wystarczy jedna, ta szczęśliwa. Więc do momentu gdy się dzielą i hodowla nie jest zakończona to są w grze. Chyba mało jest historii że na 7 pobranych komórek jest 7 zarodków. Trzymaj się pozytywnych myśli ❤️
No ja na te 7 to chciałam mieć 2-3 mrożaki. A do 5 doby to jeszcze tyle może pójść nie tak...
 
ja nawet teraz nie myślę o kolejnej stymulacji. Dla mnie to, ze w ogóle podchodzę do IVF do którego zarzekałam się, że nie podejdę nigdy to jest już duże obciążenie.
Mają dzwonić niedziela/poniedziałek na koniec hodolwli. I dobrze, nie chce codziennie bo te informacje i tak nic by nie znaczyły. Co z tego, ze 3 dnia bym miała 3 zarodki, jak 5 mogłabym mieć 0.
Ivf jest bardzo obciążającą psychicznie procedurą. To oczekiwanie na to ile dotrwa do mrożenia jest czasem, który trwa wieczność. Ciężko też w tym czasie zająć czymś innym głowę. Wierzę że u ciebie będzie szczęśliwe zakończenie i nie będzie potrzeby rozważania kolejnego podejscia💕
 
reklama
No ja na te 7 to chciałam mieć 2-3 mrożaki. A do 5 doby to jeszcze tyle może pójść nie tak...
Może pójść nie tak, a może też pójść najlepszym scenariuszem. Niestety nic nie zależy już od Ciebie. Ale wierzę że ta fala kciuków tutaj będzie miała jakąś moc sprawczą i pomoże kropkom się prawidłowo dzielić ❤️🤞 statystycznie biorąc rzeczywiście na każdym etapie hodowli odpadają zarodki. Ale statystycznie pies z człowiekiem mają średnio po 3 nogi… trzymam kciuki za te trzy walczące komóreczki! 🤞Pracujesz teraz czy masz l4 do końca tygodnia? Ściskam mocno!
 
Do góry