reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

dziewczyny sorki, ale jestem na wakacjach i WiFi mam tylko w pokoju 🙈 no i przy bobasie ciężko jednak usiąść do forum, a musiałam trochę pogrzebać żeby te wyniki znaleźć we wiadomościach.

@LadyCaro, ja miałam wysokiego proga tak jak @Lea2022 i @Bolilol piszą, 23 lutego prog ponad 2, punkcja odbyła się 25 lutego a transfer swiezaka pięć dni później i jak wiesz, zakończony szczęśliwie donoszoną ciążą :) pamiętam jak @lady_in_blue wtedy była przerażona, że przy takim progu ktoś w ogóle myśli o transferze, ja jeszcze bardziej 🙈🙈🙈 no ale jak widać taki prog nie zawsze wyklucza udany transfer :) dawaj znać jaka zapadła decyzja, trzymam kciuki!
IMG_9018.png
 
reklama
Nie umiem teraz dokopać się do wyników z dnia transferu, ale jeśli to Ciebie @LadyCaro uspokoi to poszukam, może komuś wysyłałam :) tylko to bliżej wieczora. Próg już na pewno był wysoki wtedy
 
Nie umiem teraz dokopać się do wyników z dnia transferu, ale jeśli to Ciebie @LadyCaro uspokoi to poszukam, może komuś wysyłałam :) tylko to bliżej wieczora. Próg już na pewno był wysoki wtedy
jeszcze pewnie zależy ile będzie tych zarodków. Widzę, że miałaś estradiol 4000, ja dziś mam tylko niecałe 2 tysiące, co przeliczając, daje jakieś 6-7 dojrzałych komórek, więc nie za dużo.
Ja w ogóle może powinnam łaskawie nie czytać internetu i czekać na info z kliniki. A tak to tylko sobie do głowy kładę.
 
jeszcze pewnie zależy ile będzie tych zarodków. Widzę, że miałaś estradiol 4000, ja dziś mam tylko niecałe 2 tysiące, co przeliczając, daje jakieś 6-7 dojrzałych komórek, więc nie za dużo.
Ja w ogóle może powinnam łaskawie nie czytać internetu i czekać na info z kliniki. A tak to tylko sobie do głowy kładę.
to ja nadchodzę z odsieczą - w sobotę przed poniedziałkowa punkcją (czyli jakby porównując do Ciebie to "jutro") miałam takie wyniki. A miałam 10 dojrzałych komórek ostatecznie i z nich aż 6 zarodków. Czyli patrząc na to, że Tobie do jutra jeszcze ten estradiol wzrośnie, to ten Twój dzisiejszy wynik jest dobry!

W dniu punkcji nikt mi proga nie sprawdzał już z tego co widzę po datach.
 

Załączniki

  • 4ec0789f-33cc-479a-bb40-70421dfd541f.jpeg
    4ec0789f-33cc-479a-bb40-70421dfd541f.jpeg
    27,4 KB · Wyświetleń: 40
jeszcze pewnie zależy ile będzie tych zarodków. Widzę, że miałaś estradiol 4000, ja dziś mam tylko niecałe 2 tysiące, co przeliczając, daje jakieś 6-7 dojrzałych komórek, więc nie za dużo.
Ja w ogóle może powinnam łaskawie nie czytać internetu i czekać na info z kliniki. A tak to tylko sobie do głowy kładę.
Nie przeliczaj tak estradiolu, bo to się niekoniecznie przekłada. Ja miałam bodajże 700 🤡...

A co do proga to rzeczywiście w Polsce się raczej odracza transfer jak progesteron wzrośnie ponad 1 (u mnie w klinice chyba nawet 0.8) i uważam, że nie ma w tym nic złego skoro chodzi o zwiększenie szans. Ale niech lekarz decyduje :-).
 
jeszcze pewnie zależy ile będzie tych zarodków. Widzę, że miałaś estradiol 4000, ja dziś mam tylko niecałe 2 tysiące, co przeliczając, daje jakieś 6-7 dojrzałych komórek, więc nie za dużo.
Ja w ogóle może powinnam łaskawie nie czytać internetu i czekać na info z kliniki. A tak to tylko sobie do głowy kładę.
Ja już teraz nie pamiętam ile miałam dojrzałych komórek ale wydaje mi się że finalnie 5 lub 6. Finalnie mam 2 zarodki zamrożone i jeden przetransferowany, reszta zdegenerowała po drodze. Potrzeba tylko jednego - jedynego - właściwego :)

Rozumiem, ze czujesz się zagubiona, ja nigdy nie czułam się głupsza niż w czasie procedury ivf ;) to taki właśnie czas, że nic nie wiadomo na pewno, na wszystko trzeba czekać i wszystko „się okaże” 🤷🏻‍♀️ na szczęście to szybko mija ♥️
 
reklama
tylko ja nie mogę sobie pozwolić na wizyty w paździrnku ze wzgledu na pracę. Jak jest transfer odroczony to ile wizyt jest w cyklu?
 
Do góry