reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

dzięki, bo już łezki mi lecą 😂 ale to chyba te hormony bo w ogólenie do opanowania!!
Znam ten zawód - już by się chciało teraz natychmiast mieć to za sobą, a najlepiej znać już wynik, a tu kurde może trzeba będzie jeszcze czekać. To jest totalny emocjonalny pierdolnik w głowie, a na hormonach to już zupełnie bez trzymanki...

Więc wszystko co czujesz jest całkiem normalne. Tylko, że chujowe :(
 
reklama
Znam ten zawód - już by się chciało teraz natychmiast mieć to za sobą, a najlepiej znać już wynik, a tu kurde może trzeba będzie jeszcze czekać. To jest totalny emocjonalny pierdolnik w głowie, a na hormonach to już zupełnie bez trzymanki...

Więc wszystko co czujesz jest całkiem normalne. Tylko, że chujowe :(
no nic. Poczekam na smsa od kliniki i pewnie w poniedziałek znów mi zbadają tego proga i chyba już będzie wiadomo. Beznadzieja.
 
dzięki, bo już łezki mi lecą 😂 ale to chyba te hormony bo w ogólenie do opanowania!!
Wyluzuj, już tyle przeszłaś więc naprawdę pomyśl, że chociaż teraz będziesz miała czas na odpoczynek. Nie wiesz jak się będziesz czuła po punkcji, może ten prog to znak, żeby sobie dać czas na odpoczynek po tym wymagającym czasie. Będzie dobrze!
 
Wyluzuj, już tyle przeszłaś więc naprawdę pomyśl, że chociaż teraz będziesz miała czas na odpoczynek. Nie wiesz jak się będziesz czuła po punkcji, może ten prog to znak, żeby sobie dać czas na odpoczynek po tym wymagającym czasie. Będzie dobrze!
i tak mam nadzieję, że zrobimy świeży 😂
 
no nic. Poczekam na smsa od kliniki i pewnie w poniedziałek znów mi zbadają tego proga i chyba już będzie wiadomo. Beznadzieja.
Ja miałam wyznaczony świeży transfer na poniedziałek a proga badałam w sobotę, i w sobotę się dowiedziałam że transferu nie będzie świeżego bo za wysoki progesteron.
Może twój jeszcze spadnie?
 
reklama
Do góry