reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

To było badanie cytokin. Oprócz tego zbadaliśmy kiry. Mieliśmy wysokie NK i brak dwóch kirów, ale lekarz najbardziej skupił się na bałaganie w cytokinach i na tej podstawie zalecił szczepienia.
cross match jeszcze warto zbadać , to też jest coś związane z atakowaniem zarodka przez organizm. Ja na to antybiotyki na 10 dni dostałam od docenta P.
 
reklama
Ja dzięki zbadaniu immuno mam pierwsze dziecko mam nadzieję drugie. Nic się nie udawało, póki nie trafiliśmy do doktora P., który na podstawie wyników badań zalecił szczepienia i od razu po nich się udało. Sami wpadliśmy na trop zbadania immunologii, ale nasza lekarz w klinice przytaknęła i powiedziała żeby zbadać i że wdroży zalecenia.
gratulacje, super, ze się udało :)
 
Dziewczyny , to ja będę wam cały czas przypominać o moim przypadku , też myślałam że to biochem, (pierwszy pomiar to właśnie 12 dpt bo to był wtorek po świętach, nie robiłam Bety wcześniej żeby w razie porażki nie psuć sobie świąt)
12 dpt beta 33,30
14 dpt. 115,75
16dpt. 388,14
18 dpt. 908,0
A progesteron zawsze na poziomie 50
Obecnie 27 tydzień ciąży jak do tej pory bez komplikacji , a kawaler charcuje mi w brzuchu.

Jak wysłałam lekarzowi wynik to zadzwonił do mnie , a jak usłyszał moje zdenerwowanie w głosie to powiedział „w końcu pierwszy raz jest pani w ciąży„ i kazał sprawdzać przyrosty. Nie mówił nic że może być coś źle.
Więc póki są prawidłowe przyrosty jest nadzieja,
Piękna historia ♥️oby więcej takich!😀
Oczywiscie wierzę w cuda ale nie u mnie😒
 
reklama
Do góry