reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

To niech Ci co nazywają psy imionami ludzkimi pomysla co robią,wczoraj z moim na spacer szłam i szla para młodzi ludzie i mieli labradora..szli przed nami a piesek koło nas i po chwili krzyczą Majka ja jak głupia na mojego sie spojrzałam i mówie do Tomka czy juz nie ma imion dla psów normalnych ??? Ja pierdziele ale ludzie mają nie po kolei w głowach. No Patrycjaa będziemy bacznie czekać na Twoja wizytę :d
 
reklama
Też nie znam żadnego psa o imieniu Szymon czy Milenka. U mnie w rodzinie (szczególnie tej na wsi) nazywają psy i koty właśnie imionami ludzi... I tak była już Zuzia, Kaja, Maja, Bartek, Sara, najlepsze jest to że akurat te imiona są bardzo ładne dla dziecka.
 
Patrycja jeżeli mogę to wtracę swoje 3 grosze
Moja siostra ma na imię Milena i uważam że to piekne imię.
Moi rodzice odkąd pamietam zawsze ładnie je zdrabniali. Moja siostra jest najmłodsza i imię tak dobrze do niej pasuje. Nawet w szkole jak już miała jakieś przezwiska to tylko takie ładne i miłe od imienia, np Mary, Milka, Milka, Milus, Milutek itp
 
Patrycja imiona które wybrałaś są bardzo ładne i od sameo poczatku tez nad nimi myslałam. Nawet teraz co jakis czas jeszcze pytam sama siebie czy moze jednak nie Milenka. Ale mojemu bardziej podoba sie Nadia, ja w sumie tez juz czyba jestem na 100% zdecydowana. No moze na 99% ;)
Nie rozumiem czemu ludzie musza sie wtracac i wyglaszac swoje opinie. Jak ktos chce zeby dziecko mialo inne imie to niech sie o nie postara sam, albo weźmie sobie psa i tak go nazwie :-D (to odnosnie tych imion ludzkich nadawanych zwierzetom)..
 
No jeżeli o mnie chodzi to mi już z imieniem Julia dla dziewczynki przeszło...ale jeśli okaże sie, że nosze w sobie Córunię to za ciula nie mamy z Mężem pomysłu na jej imię:-( Z chłopcem nie będzie problemu, bo mamy kilka opcji, ale żeńskie imiona prawie w ogóle nam się nie podobają:-D Zero pomyślunku;-)
 
Foczusia to u mnie odwrotnie dla dziewczynki duzo mi sie podoba a dla chlopca 2 w tym oba odpadaja a niby chlopak mi szaleje:-) Dla dziewczynki Aleksandra i tak moja by miala, podoba mi sie jeszcze Alicja, Kalina i jeszcze cos by sie znalazlo a dla chlopca Maciej ale ak nikt procz mnie nie chce i Dominik ale moj ma brata wiec odpada
 
Nam z męskich się podobają Michał-i tak będzie się Nasz syneczek nazywał (jeśli będzie chłopiec), Sebastian, Kacper i Alan...to takie, które najbardziej nam się podobają;-) Teraz tak sobie myślę, że ładne jest imię Sara...hmm...no nie głupi pomysł:-D Muszę to obgadać z Mężuniem jak wróci z pracy..hihi;-)
 
Foczusia Sara ladnie:-)mi sie zle kojarzy z taka pusta sasiadka:szok:ale imie niczego sobie, a co do Alana podoba sie mojej "tesciowej"
 
Alan to chyba zbyt dziwne imię:-D Anula mówisz, że pusta sąsiadka ma tak na imię?...Hmmmm...nie lubię pustych ludzi. W takim razie już odpada..hahah:-D
 
reklama
Foczusia jest tyle pustych osob ze moglybysmy odrzucic kazde imie:-)ta Sara ma siostre Noemi i brata Natana, widac ze mama lubi orginalne imiona;-)
 
Do góry