reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

reklama
Mi osobiśce podoba sie Igor i Karina ale jeszcze tego nie konsultowałam z Żabem... Znowu jego typ powalił mnie na kolana... Angelika a mi się to kojarzy jednak za przeproszeniem bardzo ku****ko i wiekszości osób u mnie w rodzinie też.:-D
 
Corin, to raczej dwa różne imiona:)
A malż ostatnio jak usłyszal, że podoba mi sie Blanka, to powiedzial, że na pewno nie... I tak gadaliśmy, to podoba nam sie Aurelia i Laura.. ale nic tak na bank nie ustalilismy..
 
cześć dziewczyny widze ze typy macie takie dość zbliżone. Ja jakoś czuje ze będzie chłopiec i od zawsze bardzo podoba mi sie imie Natan mężeowi zresztą też i jakoś tak postanowiliśy że będzie Natanek tylko ze ostatnio zaczynam miec wątpliwośći bo naczytałam się na innych forach że to krzywda dla dziecka itp, mnie bardzo nei obchodzi co inni mówią ale z drugiej strony jeśłi dziecko miałoby mieć jakieś nieprzyjemnosci??? podoba mi się też Dominik, Mateusz, Szymon. Za to nei mam zupełnie pomysłu dla dziewczyni mamy już córkę Wiktorię (tu tez imię wyszło jakoś tak samo bo od poczatku strasznie chciałam chłopca, ale miałąm przeczucie ze bedzie dziewczybka ale dla dziewczynki imie zaczęliśmy wymyślać jak sie okazało ze jednak nei bedzie synka) miała byc Lea Wiktoria ale jak nam rodzinka spluła imię i zaczęli nam wymyślać to zostało tylko Wiktoria chociaz teraz trochę załuję. Tak więc jest Wiktoria i będzie albo Natanek albo ... dla dziewczynli zupełnei nei mamy pomysłu na imię. Córcia uparła się na Małgosię ( to jeszcze w porządku z początku miało być koniecznie albo Kopciuszek albo Calineczka o innych słyszeć nie chciała :))ale mi podoba sie Lilianna, Bianka i Gabriela - mężowi neistety nie. tak więc chyba dobrze by było gdyby był chłopak.
 
Tymon i Tymoteusz to dwa różne imiona... a które bardziej Ci się podoba?

Mój uparł się na Hanię... wiem że bardzo popularne ostatnimi czasy ale alternatywy nie mam...

Mi podoba się Madzia oraz Agata, ale z powodu paru małych szczegółów nie możemy wybrać tych imion..

Natanek imię mi się bardzo podoba... ale nie wiem czy sama zdecydowałabym się na to imię... chyba jestem staroświecka w tej kwestii... :-)
 
Ostatnia edycja:
Bardziej podoba mi sie Tymon. Imiona kończące sie na -usz (poza Mateuszem) kojarzą mi sie bardzo starodawnie. Mąż jednak nie do końca zadowolony z tego imienia, ale kazal dopisac do listy imion ktore nam sie podobaja ;-) Pewnie skończy się tym, ze zbierze sie komisja rodzinna (my i dzieci) ii wspolnie wybierzemy drogą głosowania :-D
 
zawsze to jakieś rozwiązanie - narada rodzinna...

hehehe przypomina mi to jak byłam 4-letnim dzieckiem i razem z moją starszą siostrą biegałyśmy po całym domu śpiewając piosenkę... "Jacek placek na oleju... krzyczy baba stój złodzieju...." czy jakoś tak... to była piosenka na przywitanie naszego młodszego brata. Rodzice nie mogli tego wytrzymać i poszli do urzędu zmienić imię z Jacka na Mateusz...
 
reklama
W związku z tym że wiemy z męzulem od wczoraj że bedzi ecóra, dziś debata. I padło na: Wiktoria
Zuzanna
Daria
Marietta
Michalina
Adrianna
Oliwia
I co ja mam niby wybrać hę?
 
Do góry