reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Anula1989, to mogę sobie z Twoją siostrą rękę podać, miałam DOKŁADNIE to samo, tylko złamań 9;], no i zęba jeszcze nie uszkodziłam;), ale za to nadrabiam tarczycą i astmą...
U nas jak będzie chłopiec, to Dawidek właśnie;) Szymek i Bartuś też mi się bardzo podoba:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dla chlopaka mam imie Oliwier ale tez popularne jest tutaj strasznie w UK wiec nie wiem ale najbardziej mi psauje
by byl chlopiec Oliwier, Roy po meza ojcu wiec by pasowalo
a dla dziewczynki Leila ladne imie, mi sie bardzo Naomi podoba ale to takie pod znakiem zapytania, Wiktoria mi sie tez podoba, ale to tez popularne ale z drugiej strony nie chce miec zbytnio wymyslnego imienia rowniez...
ciagle wiec mysle
 
My kwestię imienia zaczeliśmy już omawiąć, jak tylko uzgodniliśmy że staramy sie o dzidzi. Nie by ło łatwo, bo jak mi się jakies imię podobało to mężowi kojarzyło się z jakim s nieudacznikiem ze szkoły , i na odwrót. No i duż o imion tez juz jest zajętych, bo w rodzinie jest troszkę dzieci. Wybraliśmy po 3 imiona damskie i męskie, na wypadek pojawienia się wiecej niż jednego malucha. Ale pierwsze na liścię są Zuzanka i Filip. Obojgu bardzo nam się podobają więc te kwestię mamy już za sobą. I do brzuszka tez już tak czasem mowimy.
Chyba zadna z was nie pisała o Filipku, co? bo Zuza padła pare razy.
 
mi sie podoba imie Filip a Zuza jak dla mnei zbyt popularne imie..gdzies na poptzredniej stronce pisali stronke najpopularniejszych imion

a co powiecie na imie Bianca?
 
tutaj w hiszpanii podoba mi sie imie dla dziewczynki Nerea ale znajomej corka sie tak nazywa. DLa synka nam sie bardzo podoba Isan ale te juz inna znajoma ma synka wiec odpada. Ja w dalszym ciagu zostaje przy Nicole a jesli wyjdzie chlopczyk to sie zastanowimy
 
Bianca to fajne imię i miło mi się kojarzy :)
ja się dziś obudziłam z przeczuciem, że będzie synek i od razu przyszlo mi imię do głowy- Tobiasz... ale znając mnie to za tydzień zmienię zdanie gdy spodoba mi się inne imię... Wy też macie taki problem z wyborem?
 
Mimo,że jestem w 16tyg.i 6 dniu ciąży o imieniu zaczęłam myśleć dopiero od wczoraj...w ogóle dopiero od wczoraj mogę cieszyć się tą ciążą,bo to tej port odkąd dowiedziałam się,że jestem w ciąży to zamiast radości towarzyszył mi strach, lęk, bolesne wspomnienia...chciałam mieć nadzieję,ale już dwa razy ją miałam i okazała się złudna...Jesteśmy z mężem "nosicielami wadliwego genu" odpowiedzialnego za mukowiscydozę u naszego potomstwa.Prawdopodobieństwo,że dziecko będzie chore na muko przy każdej ciąży jest takie samo i wynosi 25%...z całych 100% te 25% wydaje się nie aż tak dużo,bo przecież większość % jest prawdopodobieństwa urodzenia zdrowego dziecka.Jednak nam los dał dwójkę chorych na muko dzieci,dał....i po paru miesiącach zabrał...Ta ciąża była absolutnym zaskoczeniem dla nas,w ogóle nie braliśmy pod uwagę nawet myśli o kolejnym dziecku,jeśli nie W OGÓLE,to przynajmniej przez 3 lata...stało się inaczej...Dotarłam do lekarzy dzięki którym zrobiono mi amniopunkcję,pod kątem wykrycia mukowiscydozy u dziecka już w brzuchu,nim jeszcze minie pierwsza połowa ciąży.W miniony poniedziałek byłam w Warszawie na amniopunkcji...badanie przeżyłam :) i pozostało mi czekanie na wyniki,o które miałam się dowiadywać po upływie tygodnia od badania...jednak nawet tydzień nie minął gdy wczoraj zadzwoniła do mnie pani genetyk mówiąc,że ma już moje wyniki i,że może mi przekazać dobre wiadomości...Dzidziuś jest zdrowy!!!Jeszcze dziś ciężko mi w to uwierzyć...ciężko mi uwierzyć,że po tylu tragediach które musiałam przeżyć,które odebrały mi chęć do życia i w ogóle po tym wszystkim co mnie spotkało zaświeciło słoneczko i dla mnie :tak::tak::-):szok:.Po raz kolejny zostanę mamusią...tym razem na zawsze...nie na chwilę ( bo dla mnie te parę miesięcy życia moich dzieci to ledwo chwila)...Dopóki nie znałam wyników-dobrych wyników nie myślałam nad imieniem,nie myślałam nad niczym...Od wczoraj mózg mi paruje od nawału myśli, planów,pomysłów :-) Podobno ma być synek...chciałabym żeby nosił niespotykane i oryginalne imię...Tyberiusz bardzo mi się podoba.Z innych pomysłów to już bardziej popularne ostatnio imiona: Aleks, Maksymilian, Kryspin, Alan, Tymoteusz, Patryk....ojej mogłabym wymieniać i wymieniać.Ale im dłużej nad tym myślę tym bardziej jestem za Tyberiuszem...i może tak będzie:)


Ps. kurczę nie orientuję się w tych forach itd.oczywiście odpisać na wątek czy dodać własny umiem,ale nie mam pojęcia jak dodać "suwaczek" do swojego profilu tak żeby zawsze sam się "wstawiał"...jak widać coś tam nakombinowałam i jako tako wstawiłam ale nie wygląda to u mnie tak jak u Was...proszę niech mi ktoś powie jak to poprawnie zrobić...
Zobacz załącznik 322382


Z Twoich propozycji najbardziej podoba mi się: Dawid :) ....a to dlatego,że mój mąż ma tak na imię i jest naprawdę wspaniałym człowiekiem :) Drugi po Dawidzie jest: Adrian. Tu nie mam żadnego uzasadnienia, dlaczego akurat to imię mi się podoba,ale po prostu mi się podoba :)
 

Załączniki

  • nzjd0tc7qrsps0ey.png
    nzjd0tc7qrsps0ey.png
    5,6 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
...nie wiem może ja jestem po prostu głupia ale nadal nie wiem jak mam to zrobić...robiłam tak jak napisałyście i nic...garbi...np.w Twoim poście (gdzie napisałaś mi mini instr.obsł) masz całe pole przedzielone jakby na pół...na górze jest Twoja odp.dla mnie a na dole pod taką kreską masz suwaczki -czas do porodu i wiek synka (chyba-upsss)....no i o to mi chodzi...jak jak mam zrobic u siebie zeby u mnie też tak pokazywało suwaczek pod wiadomością..???? proszę napiszcie mi jak krowie na granicy,jak totalnemu tempakowi-może wtedy zrozumiem i mi się uda....Z góry dzięki :)
 
Do góry