reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

hehe no moze i tak tez mam kolege ale dziewczyne tez znam to mi chyba ta Michalina zostanie:) dla chlopca mam wiecej opcji ale bedzie albo Fabian albo Igor:)

Kiedys sobie powiedzialam ze chlopcu dam na imie po moim zmarlym tragicznie chlopaku Artur ale kolezanka mi tu mowila ze nie bardzo bo w takich okolicznosciach jak zginal zeby nie krzywdzic dziecka imieniem z drugiej strony jak bym mowila do synka tak to mialabym tamtego przed oczami:/choc i tak zostanie w mojej pamieci na zawsze...
 
reklama
No jak zakladalam ten watek to opcje mialam na Michaline i Emilie ewentualnie Oliwia hmm zobaczymy jeszcze jest czas to trudny wybor nawet nie sadzilam :) Lilianna tez mi sie podoba:)
 
No i mężuś mój wczoraj oznajmił mi,że dla chłopca mu się podoba Radosław :-D więc teraz będzie głosowanie Radek czy Olek jeśli oczywiście będzie chłopiec :-D
 
ja mam kuzynow Radka, Borysa, Szczepana, coraz mniej uzywane imona, ale na dobra sprawe zadne z nich mi sie nie podoba. Ja nie bede wymyslac tylko poczekam na USG, jak mi powiedza ze dziewczynka to juz mam, a z chlopcem sie dopiero zaczne zastanawiac.
 
Mi się podoba dla dziewczynki Laura, Wiktoria, Martyna, Daria a dla chłopca Sebastian, Fabian, Dawid i Daniel zobaczymy bo to jeszcze się pozmienia pewnie z Kacprem samo nagle tak wyszło i pasuje jak ulał do niego to imię :)
 
Mi poza Nadią dla dziewczynki też podoba się Weronika.
A dla chłopca nadal Kordian ale moj mąż wciąż jest na nie. On chciałby Krystian. Ciężko wybrać... Może jak już płeć będzie znana to jakoś łatwiej trafi się na TO imię..
 
reklama
Anulko, odradzami Ci Kamilę, strasznie chorowite dziewczyny, wiem co mówię, mam tak na imię;)
zgadzam się mam siostre o tym imieniu 7 razy miała gips, wyrostek, torbiel na jajniku, zakażenie od złej szczepionki, kilka razy karetka ją z domu zabierała a ostatnio złamał jej sie zab a ma dopiero 17 lat:szok:



My planowaliśmy Aleksandrę ale ma być chłopiec i już nie wiem ja chce Maciusia ale narzeczony się nie zgadza, on chce Szymona ale mi się nie podoba:-) myślimy o Bartoszu, Adamie, Adrianie, Karolu i Dawidzie sama już nie wiem:rofl2:








 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry