reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

Hehe, widzę, że nie tylko jamam problem ze swoim mężulkiem. Michasia mi się bardzo podoba, ale mój szanowny nigdy by się na to nie zgodził. Przy naszej Nelce też były problemy, w końcu poszliśmy na kompromis, z wielką przewagą na moje :-D, więc teraz daję mu wolną rękę i znów jest problem, bo jemy od bardzo długiego czasu chodzi Tymon po głowie, a do mnie to nie przemawia, ewentualnie zgodziłabym sie na Tymoteusza, ale znów on absolutnie nie zgadza się na imiona z końcówką -usz ( bo mu się źle kojarzą, chociaż nie wie z czym- ale argument!). A najlepsze jest to, że chce Tymona żeby było do rymu z jego imieniem Szymon-Tymon (czy wy też macie wrażenie, że faceci to dzieciaki absolutne, załamka totalna!!!).
Z imion żeńskich podoba mi się Iga lub Lilia, a z męskimi mam problem, bo żadne mi się nie podoba, hehe, no może ewentualnie Ernest lub Gabryś, ale tu znów zaczyna się walka z mężem :-D
 
reklama
Jak będzie chłopiec to pewnie Franciszek, tatusiowi bardzo zależy, ja średnio jestem przekonana, ale sama kiedyś wymyśliłam Franka :) mnie podoba się też Julian, Tadeusz-jak mój tata, ale TŻ się nie podoba, Borys, Cezary, Nikodem.. dużo tego a jeszcze pewnie pomysły się zmienią przez tyle czasu..
Dla dziewczynki to gorzej.. nie mam żadnego co by mnie urzekło bardzo.. kiedyś kilka lat temu marzyłam o Gabrysi ale teraz tyle ich jest, że odpada.. może Pola, Iga, Inga, troche też Helenka :)
 
Pola b. ładne, też rozważam, choć nie wiem co na to mój S, on tylko zatwierdza albo odrzuca, całe szczęście, bo on chce Zuzie (już Martyna miała być dla niego Zuzią), a dla mnie to w ogóle nie wchodzi w grę, co druga dziewczynka jak nie ma na imie Julia to jest właśnie Zuzia!
 
mi się od wieki wieków podoba Nina, ale też małżonek nie chce o tym słyszeć... wniosek z tego taki, że powinno się dobierać facetów pod imiona dla dzieci! :cool:
 
dziuba podobne mamy zdanie o Zuziach i Julkach..też bym tak nie nazwała dziecka. MAmy znajomych, którzy maja Ninkę..ładne imię..
nad Polą też się zastanawialiśmy przy Idze, ale zostałą Iga:-)

Dziewczyny to mój przy Jasiu się upiera, a jak jak słysze to szlag mnie trafia..powiedzial, ze to i tak on idzie rejestrowac, koniec i kropka. To mu powiedzialam, ze do dwóch tygodni można zmienić imię bez problemu (czytałam o tym przed pierwszym porodem)..wkurzył sie..i ciągle mała wojna jak sie zaczyna mówić o imieniu dla chłopaka..dla naszego małżeństwa lepiej żeby była dziewczynka:tak::tak:
 
Aniawos imię można zmienić do 6-ciu miesięcy tylko musi być zgodą obojga rodziców ;-)
U nas od dawna góruje dla dziewczynki Gaja (Oskar miał być Gają, ale na dwa tygodnie przed porodem okazało się, że Gai siusiaczek wyrósł :-) ). A dla chłopca nie mamy nic. Borys, Bruno, Roch i Filip zostali odrzucenie przez Ry z niesamkiem na twarzy :-) Więc musi być dziewczynka ;-)
 
Gaja mi się mega podoba, akurat się Klan zaczyna i mój małż przełącza po programach, i mówię że Grażynka na ramówce fajną ma fryzurę, a S mowi ze Grażyna beznadziejne imię, a ja mówię: a Gaja? a on: już lepsze!! :-D na razie mamy Milenę, Dominikę i może na Gaję też by sie skusił, imiona dla chłopców leżą :wściekła/y:
 
mi się od wieki wieków podoba Nina, ale też małżonek nie chce o tym słyszeć... wniosek z tego taki, że powinno się dobierać facetów pod imiona dla dzieci! :cool:

Podpisuje sie pod tym rekami i nogami :>

Mnie sie jeszcze podobalo imie Jagódka, ale oczywiscie spotkalo sie z wielkim protestem, podejrzewam, ze na Gaje (piekne imie) zareagowalby podobnie :/ Co za facet no ....
Ale i tak go kocham :D
 
reklama
Do góry