reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci

reklama
Jak mój mąż dzisiaj się dowiedział, że na 90% syn to się pyta czy imię może już wybierać. Powiedziałam mu, że może zaproponować, więc stwierdził, że pomyśli. Już się tego boję.
W poprzedniej ciąży upierał się na Henryka, ja na Jakuba. Spotkaliśmy się w połowie drogi z Leonem :)
 
U nas po wczorajszym USG się okazało, że moja intuicja nie działa, bo pan doktor stwierdził z przekonaniem, że to dziewczynka! :D

Także pierwsze co, to pomyślałam o Milenie - podoba się mnie i - o dziwo! - również mężowi, choć on jeszcze nie zdecydował, stwierdził, że jeszcze będzie szukał.

A do mnie mała Milenka / Mila, a starsza Milena bardzo przemawia :)
 
U nas po wczorajszym USG się okazało, że moja intuicja nie działa, bo pan doktor stwierdził z przekonaniem, że to dziewczynka! :D

Także pierwsze co, to pomyślałam o Milenie - podoba się mnie i - o dziwo! - również mężowi, choć on jeszcze nie zdecydował, stwierdził, że jeszcze będzie szukał.

A do mnie mała Milenka / Mila, a starsza Milena bardzo przemawia :)
Jeszcze moze sie cos zmienić u mnie trzech lekarzy mowilo dziewczynka do 18 tygodnia w był chlopiec [emoji23]
 
U nas po wczorajszym USG się okazało, że moja intuicja nie działa, bo pan doktor stwierdził z przekonaniem, że to dziewczynka! :D

Także pierwsze co, to pomyślałam o Milenie - podoba się mnie i - o dziwo! - również mężowi, choć on jeszcze nie zdecydował, stwierdził, że jeszcze będzie szukał.

A do mnie mała Milenka / Mila, a starsza Milena bardzo przemawia :)
Milena mi tez sie podoba :)

Jeszcze moze sie cos zmienić u mnie trzech lekarzy mowilo dziewczynka do 18 tygodnia w był chlopiec [emoji23]

Kolezanka jakos pod koniec ciazy mając juz wyprawke dowiedziala sie ze z dziewczynki zrobil sie chlopiec ;-) nadmienie ze ciaze w lux medzie prowadzila..
 
reklama
Do góry