reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

reklama
jeeeny a mi się imiona malutkiej po nocy śnią! dziś mi się śniło że wołałam na nią "Aguś!" czyli Agnieszka:-D:-D

Ale wiecie?? najbardziej mnie wkurza jak rodzina pyta "czy wybraliście imię? " a my mówimy, że jeszcze myślimy,ale chyba będzie Kinga... A wtedy oni "o jeny, to mnie załamałaś" albo "nieeee, nie podoba mi się" albo inne tego typu "dobre rady" i opinie.. A co mnie interesuje co oni myślą?? zamiast zapytać dyplomatycznie (jeśli im się nie podoba) "czemu to imie" albo "no fajne, a jakie inne typy macie" to oni próbują wpływać na naszą decyzję.. Przoduje w tym moja mama, która za każdym razem powtarza (nie komentując Kingi) , że jej się Iga podoba:-D
 
ivi, moi teściowie próbowali na nas presje wywołać co do imienia... Najpierw była 'wojna' o płeć, że ma być chłopak i kropka. Mój teść nawet zakład zrobił, co mnie wkurzyło niemiłosiernie... A imiona oni wybrali i tyle... Powiedzieli, że i tak nie będę rejestrować dziecka, więc mogę się zdziwić...
 
ivi mnie też to irytuje .
Ja chciałam Antosie , ale tesciowa mi obrzydza i cały czas mówi żebyśmy przypadkiem tak nie dali dziecku .
Maciek chce Małgosię to się prababci nie podoba
Boryskowa Jagódka za to mojej mamie :-D

Dlatego na razie jest Lucynka ( jak ktoś pyta :-D) Zresztą jeszcze nie wiemy czy Lucyna to dziewczyna :-D
 
Maruusia możesz do pół roku zmienić dziecku imię , więc jak zarejestruje mąż inaczej niż chcesz o możesz przerejestrować :-D:-p
 
u nas cisza co do imienia - tzn nikt nie pyta i się nie wtrąca, a my myślimy (ale niezbyt intensywnie)
wczoraj siedzieliśmy z przyjaciółmi i zastanawialiśmy się nad różnymi opcjami, była przy tym kupa śmiechu bo oczywiście propozycje były typu "Mojżesz" "Euzebiusz" co z naszym nazwiskiem dodatkowo brzmiało komicznie
ale w końcu stanęło na Marcinku lub Matyldzie ewentualnie Anieli lub Konstantym :-D
 
Maruusia współczuję teściów, to niewyobrażalne co oni mówią, przecież to Wasza decyzja i Wasze dziecko :szok:
Ivi - Agusia jest super, wiem to za autopsji:-)
 
reklama
ivi, moi teściowie próbowali na nas presje wywołać co do imienia... Najpierw była 'wojna' o płeć, że ma być chłopak i kropka. Mój teść nawet zakład zrobił, co mnie wkurzyło niemiłosiernie... A imiona oni wybrali i tyle... Powiedzieli, że i tak nie będę rejestrować dziecka, więc mogę się zdziwić...
o matko Maruusia !!!Tak serio czy dla żartu?
 
Do góry