reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

ivi mogę Ci podać rękę!!
Zarówno z ciągłymi spekulacjami co do płci ( moja mama codziennie widzi brzuch inaczej raz na chłopca raz na dziewczynkę) jak i imienia!! Nikt nie pyta co jak i dla czego, tylko "MI SIE PODOBA " "JA MAM IMIĘ DLA .." no ja cie kręce..
Wczoraj moja mam wogole mnie zabiła.. " Ja mam imie dla dziewczynki!! SUper, zapomniane, zupełnie juz nie występujace i piekne - EMILKA" .. a ja :oo: mówie, że bardzo popularne teraz "w zadnej klasie u nas nie ma" (.................) a ja mamo przeciez mowie ci co teraz jest poopularne w klasie bedziesz miala 5 emilek za kilka lat..
Nie no masakra bedzie z imieniem i podejrzewam, afera na cała rodzine jak wybierzemy cos sami..
Naprawde nie rozumiem wlasnie takich dywagacji ze strony rodziny - owszem ale jednak są to osoby postronne-, dotyczacych płci i imienia dziecka ..

Ehh.. A mi sie ta bozienkowa Kornelia spodobała ostatnio ;-)
 
reklama
U nas nikt sie co do imienia nie wtraca :)
Ja wybralam dla dziewczynki Dalia Anna - Maz zaakceptowal :)
Tylko, ze my nadal nie wiemy, czy bedzie chlopczyk, czy dziewczynka - dla chlopczyka typow brak - a ja wciaz czuje, ze bedzie chlopczyk :)
Tak wiec czekamy na czwartkowe USG :)
 
Ale wiecie?? najbardziej mnie wkurza jak rodzina pyta "czy wybraliście imię? " a my mówimy, że jeszcze myślimy,ale chyba będzie Kinga... A wtedy oni "o jeny, to mnie załamałaś" albo "nieeee, nie podoba mi się" albo inne tego typu "dobre rady" i opinie..
Ja bym wymyśliła jakieś mega dziwne imię i to wszystkim podawała. Coś w stylu Gryzelda albo Hermenegilda:-D. I niech się plują i wydziwiają. A ja bym miała ubaw:-D.
 
u nas na szczescie nikt sie nie wtraca... wszyscy dobrze wiedza, ze bym pogryzla za takie teksty... u mnie niestety takie wtracanie sie grozi dlugotrwala obraza wiec raczej kazdy gryzie sie po jezyku...
 
Przejrzałam pobieżnie wszelkie propozycje i mojego faworyta nie widziałam :-)
Choć pewnie i tak nie przejdzie...

To wiem na pewno:
drugie imię dla dziewczynki Adelinda (po mojej zmarłej babci), dla chłopca Mieczysław (po dziadku m)
Nazwisko mamy długie, więc imię trzeba wybrać nie za długie...
Dla chłopca odpada więc Maksymilian i Aleksander (Olka też nie znoszę), ale Aleksy to jest myśl... Podoba mi się Julian. ale jak usłyszałam Julek-ciu...k, to po temacie.

No i i tak bardziej zajmują mnie imiona dziewczęce.
Mój największy faworyt: Elena. Ale w domu wszyscy kręcą nosem - nie rozumiem :no:. Przegryzłabym Lenę - brzmi ładnie - ale boję się że Lenek będzie za dużo (rankingi i typy tutaj). M skłonny przystać na Emilkę albo Elizę, ale ja tak jakoś nie w 100%. Podoba mi się też Diana, Liliana, Aniela, Samanta, ale...
...i tak będę się upierać przy Elenie. I i tak mi nic z tego nie wyjdzie :crazy:
 
Halo halo... Mój mężo to Julian i takiego przezwiska nigdy nie słyszałam, ani on nie słyszał za dzieciaka :p Tudzież nigdy z powodu imienia nie miał zadnych przykrości, wręcz przeciwnie ;-)
Był jedynym Julkiem zawsze w szkole, w otoczeniu- no jeden inny w szkole średniej w w starszej klasie mu sie obił o uszy ;-).
Studia tez nikt, zreszta nigdy juz drugiego takiego nie spotkałam ;-)
Ale wiem, ze teraz sie robi modne ;-)
Ojej pokroiłabym sie mogąc tak nazwać synka, ale mężo nie chce juniora :crazy:
 
powiem wam że u nas od jakiegoś czasu na porodówce są same Amelki i Lenki:-) także te dwa typy są popularne ostatnio;-)
a co do chłopców to Stasie i Antki przodują...
 
a ja jak juz wybiorę ... to tak jest .
Tak więc Julka nadal będzie (nie)zwykłą Julką.. a jak nam ptak urośnie to Franek będzie (nie)zwykłym Frankiem . (chyba, ze tatuś przyszły uprze się przy Antku)

no...to tyle:)
 
a my wybraliśmy niby tą Alicję lub Bartusia:-) i pewnie ak zostanie bo w 1wszej ciązy też jak ustaliliśmy pierwsze tak było:) a miała być Jagoda albo Staś i jest Jagódka:-) no a teraz wyjdzie,że Bartuś ma być:p
 
reklama
Villandra Mieczysław cudowne ... szkoda że nie a pierwsze :-D

A ja już nie wiem , ostatnio już mi się żadne imię nie podoba .. No tylko Dąbrówka :-D ale to chyba dlatego ze M mój nie chce . Borys ostatnio się uparł na Martynkę ;-)
 
Do góry