reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Iga - super :) też się nad nim przez chwile zastanawialiśmy, ale moja mama za bardzo nalega na to imie i mi je obrzydziła...
a ostatnio mnie napadło na Sylwie! także ta Kinga nasza jeszcze pewna nie jest ... ;-)
 
reklama
Olavip Aleksander mi sie podoba choć troszkę długie, bo i nazwisko raczej w tych długich
Ja bym na malucha wołała Aleks i taka wersja mi się podoba, ale Olek to dla mnie masakra a tak zapewne wszyscy by na niego mówili więc się stawiam :p
No cóż czasu jeszcze dużo pewnie dojdziemy do porozumienia
\
u mojej kumpeli od razu mówili ALeks i tak się przyjęło. Nikt nie mówi Olek
 
no właśnie, przecież to zależy od rodziców - jak będą mówić do dziecka Aleks to rodzina przejmie , a potem cała reszta świata
jak mój bratanek ma na imię Bartosz to rodzice tak do niego mówili(bo tak chcieli) i nikt nawet nie mówił "Bartuś" tylko "Bartosz" albo 'Bartoszek"
 
tricia- Laura i Klara pieknie, tylko dziwnie jakos jak ludzie zdrabniaja; Laurka.

Ja właśnie mam nadzieję, że takiego imienia w ogóle nie będą zdrabniać. Szczerze mówiąc nie przepadam za imionami, których w pełnej formie właściwie się nie używa (w stylu Małgorzata, do której każdy i tak mówi Gosia albo Małgosia) i specjalnie szukam takiego bez oczywistych zdrobnień.
 
nooo dokladnie, ja tez sobie nie wyobrazam, zeby po pol roku nazywania dziecka jakos tam, nagle zaczac mowic inaczej, moje dziecko by dostalo pomieszania zmyslow.

Kasiurek- no i super!! po tych Waszych dziwnych wynalazkach :sorry2:, ktorych juz nawet nie pamietam, to Iga czy nawet Jowita jest pieknie!!!
tricia- Laura i Klara pieknie, tylko dziwnie jakos jak ludzie zdrabniaja; Laurka.
miala byc Damaris ;) Jowita lub Iga ;]
dzieki
 
A mnie się ostatnio spodobało Dąbrówka ale mąż nie chce o tym słyszeć :sorry2:

to może Dobrochnę przełknie ;-)

u nas póki co Albert zostaje, ale to jeszcze nic pewnego... Wybór zostawimy Dobrusi (ale proponujemy do wyboru nasze "typy"). Albert jej sie podoba i Franek :tak: Jeremi tez, tylko wymawia Jemeni i nie wiem czy to był dobry wybór :rofl2:
Pierwszy raz jak spytalismy się jak ma mieć braciszek na imię, to powiedziała "kupa śmiechu" :-D
 
reklama
Do góry