reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Wszystko wszystkim.. ale w Warszawie w tym roku jedna dziewczynka została nazwana "Mrówka".. :sorry2:
Bardzo jestem ciekawa co kierowało rodzicami przy nadaniu dziecku takiego imienia..
 
reklama
Tricia to może będzie dwóch Albertów na marcówkach ;-) tez się obawiam, że dla chłopca tyle imion, a jak będzie córka, to dopiero będzie jazda... ostatnio jedyne imię M zaakceptował - to co dopiero znaleźc coś teraz :eek:

Tunia mi się Sergiusz podoba :tak: troche gorzej ze zdrobnieniem, no ale czy zawsze jest powiedziane, żeby imie zdrabniać ;-)

Mini Radziej bardzo oryginalne :tak: chciaż może byc tak, jak pisza dziewczyny - że będzie po prostu Radkiem :sorry:
 
Sergiusz fajne imię,takie u nas mało spotykane,Albert też bardzo rzadkie,najważniejsze aby nam się podobało
Adam,miałam brata o tym imieniu,u nas też mało co się go daje chłopcu

u nas jak na razie cisza z imieniem,czekamy na wizytę,może pokaże maluszek co tam chowa między nóżkami
 
u nas Adamów się nie spotyka, bardziej Kasjanów, Kamilów, Antków, Benków, Fabianów
a z dziewczynek to oczywiście Maje, Amelki, Marysie, Oliwki, Jagódki i Michaliny
 
Ostatnia edycja:
ja na necie znalazlam:

Saturnin i Jowita
Marcelina,Eunika
Mieszko i Gniewko
Ziemowit, Jeremiasz
Melania,Roch i Miłosz
Filomena, Anastazja, Adela, Jadwiga
Vincent Sara, Eliza, Matylda.Aurelia
 
Kasiurek Gniewko teraz będzie na pewno bardzo popularny
jeśli oglądacie "przepis na życie" to wiecie o co chodzi

a co do naszej dziewczynki (jeśli się okaże że to córka) to chyba jednak będzie Matylda ale to już pisałam kiedyś :tak:
 
A mnie trochę własnie szkoda że Adam się taki popularny zrobił, bo to takie wdzięczne imię. Podobało mi się dla dziewczynki Blanka, ale mąż mnie zabił śmiechem :D szczęscie że jeszcze mamy dużo czasu na zastanowienie.
 
reklama
dziewczyny mojemu się odwidziało Emilia i teraz chce Kingę :) ja nie jestem przekonana, bo jakoś nie mogę znaleźć zdrobnień tego imienia.. pomożecie?
 
Do góry