reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Anula fajne imię Marcel - kolega Dobrusi tak ma ;-)

szkoda, że ta księga imion, to chyba wszytskie istniejące na całym świecie, znaleźc jakies istniejące w naszej kulturze to nie lada wyczyn ;-)
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o imieniu - Zuzanna Anna - takie mam wybrane dla swojej dziołszki :)

a jeśli chodzi o chłopców to miałam dwa typy Tymoteusz i Konstanty :)
 
Ja chciałam nazwac coreczke Zuzia ale to byly plany jeszcze przed ciaza, caly czas narazie utrzymuje sie Lena :)
Zuzanna Anna bardzo ładnie :)
 
Lena też super imię :)
Mi się jakoś zawsze Zosia marzyła - ale moja mama ma tak na imię i M macha nosem, że po mamie... I mama też chyba by nie chciała ;/ albo tak mówi tylko - wydaje mi się, żeby się ucieszyła ale zna M i nie chce robić konfliktu miedzy nami...
 
No ja też nie mam drugiego imienia i nie wiem czy nadamy, Marcel zostanie :)

Zuzia bardzo fajne imię Zuzanna brzmi już później tak elegancko :) Lenka mi się podoba ale już teraz same Leny prawie, szok jakie boom na stare imiona, choć w sumie nie dziwne historia lubi się powtarzać :D
 
Dziewczyny a co myślicie o imieniu - Zuzanna Anna - takie mam wybrane dla swojej dziołszki :)

Jak dla mnie za dużo tego -anna. Przez to zaczyna się rymować, więc ja osobiście pomyślałabym o innym zestawie.

U mnie drugie imiona dzieci dostaną po pradziadkach, to już jest postanowione i dla chłopca i dla dziewczynki. Gorzej z pierwszym:-D. Najchętniej to bym i po trzy imiona nadała.
 
ja nie znam jeszcze płci więc jeszcze nie myślę o tym za dużo. Gdyby była dziewczynka bardzo chciałabym dać imię Ewa, ale to jeszcze nie ustalone z mężem. Ogólnie podobają mi się polskie i nieudziwnione imiona. i na szczęście w tej kwestii się z mężem zgadzamy. Tak więc na pewno nie będziemy mieli żadnego Nataniela czy Nadii czy, nie daj Boże, Dżessiki:) Oczywiście bez obrazy dla nikogo, w końcu każdy ma swój gust:)
A swoją drogą do niedawna pracowałąm w poradni dziecięcej i z tego co dało się zaobserwować to moje dziecko będzie miało za koleżanki same Leny, Nadie i Maje, a za kolegów samych Oskarów i Oliwierów :)
 
reklama
oomamba zgadzam się z Tobą, dlatego spodobało mi się jak sąsiadka dała córci na imię Małgosia, a druga synowi Karol :tak:
Ja bym chciałam synkowi dać na imię Marcin albo Adaś :tak:
 
Do góry