reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Polskie imiona najlepsze -peeełnaa zgoda. 'Dlatego' ja :p na razie wybrałam typowo germianskie, nie co 'udziwnione' imie dla naszego synka ;) a wszystko z powodu "pieknego", barrrdzo popularnego, polskiego nazwiska. Perelandra-Adaś piękne po prostu!
 
reklama
Ja zawsze myślałam, że mój syn będzie Adamem, ale to imię robi się strasznie popularne:-(. Nie odrzuciłam go całkowicie, ale pojawiło się nam inne, spełniające wszystkie nasze wymogi, a dużo rzadsze i pewnie decyzję podejmiemy w ostatniej chwili (no chyba, że to jednak będzie dziewczynka:-D).
 
U nas pojawił się kolejny typ na męskie imię - po Jeremim, Franku doszedł Albert i coś czuje, że to ostatnie imie juz zostanie, bo bardzo się M spodobało ;-)
 
Albercik mi sie kojarzy z sexmisja :-) 'Albercik wychodzimy' uwielbiam ten film
Mnie się właśnie zdrobnienie Albercik średnio podoba. A już, nie daj Boże, Bercik to masakra. Jak mi ktoś tak do dziecka powie, to pogryzę.

Sergiusz fajny, chociaż sama bym nie nadała, ale u kogoś mi się podoba. Radziej - mam mieszane uczucia, kojarzy mi się bardziej z nazwiskiem. I chyba będzie na co dzień Radkiem, a tego skrótu akurat nie lubię. Chociaż imię oryginalne bardzo, a ja zawsze jestem za nadawaniem rzadkich imion:tak:.
 
reklama
ja jestem za takimi bardziej zwyczajnymi imionami więc Radziej jest dla mnie za bardzo przekombinowany
a nie wiedziałam, że teraz dużo Adasiów, coś mało zorientowana jestem :zawstydzona/y:
 
Do góry