reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

reklama
Oj to chyba rzeczywiście po Stasiach, Karolach, Antosiach przerzucili się na Franków... No to chyba będzie Jeremi albo inne mniej popularne imię - przy naszym popularnym nazwisku musimy sie bardziej postarać ;-)
 
ale Jeremi czy Jeremiasz??
bo Dobrochna to w sumie dlugie imie, wiec pasowaloby tez bardziej Jeremiasz jako pelne imie, a Jeremi jako zdrobnienie.
Dla mnie bomba!!
 
U mnie wczoraj byla dluga dyskusja na temat imion i dla dziewczynki bedzie niezmiennie Nell a dla chlopca na czolowym miejscu znajduje sie Alex :-)
Ciekawe czy sie utrzymaja do konca :eek:
 
Ajako Jeremiasz nie przejdzie, ale tak jak Dobrochna to zdrobniała, obowiązująca forma Dobrosławy, tak Jeremi to zdrobniała, obowiązująca forma Jeremiasza ;-)
 
fajnie Wam, ze macie juz tyle pomyslow na imiona... u nas jakos na nic sie nie mozemy zdecydowa... z Miska bylo o wiele latwiej ...
moze jak poczatkiem listopada sie dowiemy co mam w brzuszku to latwiej bedzie sie skupic na imieniu :)
 
mąż dziś stwierdził że Marcel jest i już się nie zmieni opcja ;-) więc się zaczynam przyzwyczajać i oswajać z jego wyborem, mój Jan może na drugie zostanie nadane Marcel Jan
oczywiście Marcel podoba mi się ale miałam inne typy :-p
 
reklama
mąż dziś stwierdził że Marcel jest i już się nie zmieni opcja ;-) więc się zaczynam przyzwyczajać i oswajać z jego wyborem, mój Jan może na drugie zostanie nadane Marcel Jan
oczywiście Marcel podoba mi się ale miałam inne typy :-p

marcel ładne imie ;] i zawsze daje sie niby jako dlugie pierwsze a krotsze jako drugie lub na odwrot - chociaz ja jestem dziwna bo syn ma Nataniel Norbert ;] hah bo maz chcial norberta a ja nataniela ;]


dla ewentualnej cory mamy dwa imiona Jowita i Damaris i wiem ze chyb rczej Jowita bedzie ale jak n drugie to nie wiem ;]
 
Do góry