reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

Fioletowa no niby wierzacy ale nie przekona ich to. Predzej mojego meza to ruszylo bo jakos kiedys mowil o imieniu Bozydar a to wlasnie odpowiednik Nataniela. W sumie to aby on chcial to imie, nimi az tak sie nie martwie. Jak dowiedzieli sie, ze mlodsza corka bedzie Gaja to tez bylo gadania, stekania a teraz ostatnio tesciowa mi mowila, ze Gaja to Gaja i nie moglaby miec inaczej na imie:-)
 
reklama
My mamy straszny problem z imieniem. Ja chciałam Ignaś, Paweł się nie zgadza. Teraz wybieramy i nic nie wychodzi. Padają typy na Jasia, Antosia i Kubusia. Co do tego jeszcze się jakoś zgadzamy.Co myślicie???Które???
 
Wisieńka ale jest pół roku na zmianę imienia w razie co, znajomi tak zrobili, dali córce na imię Lena, a potem okazało sie że jej brat w przedszkolu ma połowę koleżanek o imieniu Lena, zmienili na Ollena :-D
 
A u nas na nowo powróciła dyskusja w sprawie imienia dla córeczki... I najprawdopodobniej zamiast Lenki zostanie jednak Agnieszka czyli nasz pierwszy typ od samego początku... Mąż codziennie bardzo mnie przekonuje ze Agusia jest jednak lepsze, wychodzi na to ze nie do końca pogodził się z Lenką jak mnie wcześniej zapewniał ;-) Ach Ci faceci :-D
 
Fioletowa o szittttttttttttt,może on o tym nie wie:-D:-D
No Milusia mówi do brzuszka Antoś znaczy Atoś i tak już się przyzwyczaiłam ale własnie u nas Antosi jest teraz opór i Lenek zresztą też:-D:-D:-D
 
Mi tez sie Ignas podoba i tez typ ale kolezanka ma i jakos nie chce tak samo. Jeszcze Antos ladnie. Kubusiow jest duzo, tak jak kacprow i szynonow. Ladne imiona ale za duzo jak dla mnie.
U nas tez juz mial byc Nataniel Ksawery a teraz myslimy czy nie tylko Ksawery. Oj decyzje, zazdroszcze tym co maja pewne imiona:-)
 
reklama
Do góry