reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
Fioletowa to jest dopiero cos Batman:-) Moja Blanka powiedziala, ze jej najbardziej podoba sie Blanek:-) Ona Blanka a brat Blanek:-) Na szczescie szybko jej to wyjasnilam:-) Ja zostalabym przy Filipie
U nas postanowione Nataniel Ksawery. Sa jeszcze jakies propozycje ale juz chyba nie zmieni sie:-)
 
Pauluś i dla mnie bardziej się Maciej podoba ale tamte uparciuchy chcą Antosia. Ostatnio mi się jeszcze Igor spodobał ale tutaj mąż stanowczo zaprotestował. Nie wiem co robić

Palin a wiesz, że to wcale nie taki najgorszy pomysł. Tylko dylemat, które ma być właśnie te pierwsze:-D
 
reklama
dzięki
ja w sumie też bym wolała zostac przy Filipie, ale Adam mówi, że jemu też się bardziej Szymon podoba
no nic zobaczymy jeszcze miesiąc mamy ;-)
 
Do góry