reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

Podobaja mi sie jeszcze:
Antonina (Tosia)
Bogumiła (bogusia)
Celina (Celinka)
Danusia
Michalina
Urszula
Tereska
:-D:-D:-D:-D
Ale najbardziej Helenka!!!!!!!:tak:

Moja mama twierdzi, że jestem nie z tej epoki:-D No ale co ja poradzę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak ja pisałam ze względu na swoje starodawne imię z którym się zle czułam w szkole jestem trochę uprzedzona do aż tak starych imion i powiem szczerze miałam żal do mamy że mnie tak nazwała :zawstydzona/y::-( ale to moje odczucia
Helenka dobrze mi sie kojarzy bo to imię mojej mamy :tak: choć ludzie mówią do niej Heńka a to mi się już nie podoba :no:
ja osobiście nie dałam bym tak starodawnego imienia i nie dziwie się że Waszym znajomym się nie podoba ale tak jak już dziewczyny pisały to WASZE DZIECKO I WASZ WYBÓR i dobrze żeby mężowi też się podobało :tak: juz bardziej podoba mi się ta Hania teraz dość popularne więc w szkole nie będzie się za bardzo wyróżniać
mam nadzieje że się Dmuchawcu nie obraziłaś ale ja zawsze mówię to co myślę :sorry2: wiesz jak się cierpiało z powodu imienia to sie troszkę inaczej na to patrzy :-(
życzę dobrego wyboru imienia żeby podobało sie WAM i przede wszystkim małej :tak:
 
Teri- pewnei, ze sie nei obraziłam. Ja w ogóle nei jestem obrażalska;-) No i wartość dla mnie ma tylko szczera rada.A do mojej listy zapomniałam dopisac Tereski- tez mi się bardzo podoba:tak:
 
Dmuchawcu z tych co wypisałaś to jeszcze Michalina mi się podoba, a jeszcze bardziej Marcelina ale jak dla mnie za długie. Mamy długie nazwisko więc niech imię będzie krótsze.
 
Michalina i Urszula - moje marzenie. Jedno i drugie. Dmuchawcu masz Marysie i Zosię - oba imiona były popularne więc będzie więcej dziewczynek z takimi imionami. Nie będą się tak wyróżniać. A Halinek nie ma dużo. A zdrobnienie Heńka jest niemiłe. Ale najważniejsze, żeby wam się podobało. Nam nie musi.

My przy wyborze kierowaliśmy się tym, żeby nam się podobały, były dość zwykłe, międzynarodowe i ładne. No i mamy Alę i Ewę.
 
Teri- pewnei, ze sie nei obraziłam. Ja w ogóle nei jestem obrażalska;-) No i wartość dla mnie ma tylko szczera rada.A do mojej listy zapomniałam dopisac Tereski- tez mi się bardzo podoba:tak:

wiesz te imiona które wymieniłaś są ładne mi się podoba Michalina Michasia Ula i Tosia a Tereska hmmmmm nie wypowiem się hahah :-D;-)choć jak się mówi Terenia nie brzmi tak zle :-p
na pewno wybierzecie ładne imię mamcie jeszcze 3 miesiące :tak:

wiesz starsi ludzie na wsi trochę zacofani pamiętam z dzieciństwa jak przyjezdzała listonoszka (wtedy rowerem ) i nie chciało jej się wchodzić to stała pod domem i darła się na pół wsi Heeeeeńńńńka hahha moja mama się wkurzała że ją tak nazywają a najlepsze jest to jak ma na drugie imię dziadkowie się nie przemęczali i nazwali moja mame
HELENA HENRYKA :-D może stąd ta Heńka
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawiec nawet Piotr Rubik ma córkę Helenkę :blink:Śliczna,urocza dziewczynka. To Wam ma się podobać imię :)
Szczerze,to wolę takie tradycyjne imię niż coś typu Jessica,Jennifer..Ale to tylko moje zdanie :)
U mnie też niektórzy kręcą nosem,że Wojtek będzie :) Ja już się przyzwyczaiłam z myślą,że w dokumentach będzie WOJCIECH. Myślałam nad Ksawerkiem. Ale koleżanka mówi "Ksawery?? Lepiej Xavier..." Ekhm...No tak..:sorry2:
 
Michalina kojarzy mi się tylko z tą z TOP MODEL... ta która na początku była facetem i po latach zmieniła płeć:p:p:p
 
reklama
dmuchawiec- mi też Helenka sie bardzo podoba, ale zdrobnienie Hela już nie, nie chciała bym zeby tak wołali na moje dziecko, choć wiem ze czasem z ładnego imienia ludzie potrafią zrobić brzydkie zdrobnienie, moja teściowa nie chciała dać mojemu mężowi Marcin (tylko Jacuś) bo sie bała ze będą na niego wołać Morcin
 
Do góry