reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
Mi tez podoba sie oliwia i nawet myslalam nad nim przy drugiej corce ale jednak zostala gaja lucja. Teraz mysle, ze juz decyzja zapadla i jest Mikolaj. Pewnie bedzie mial jeszcze drugie imie bo corki maja, wiec niech juz i synek mial:-) (ale ja lubie slowo synek).
 
Teraz mysle, ze juz decyzja zapadla i jest Mikolaj. Pewnie bedzie mial jeszcze drugie imie bo corki maja, wiec niech juz i synek mial:-) (ale ja lubie slowo synek).

Bardzo ładne imię :-)

A my nadal nie mamy wybranego dla naszego synka- ja mam swoje typy, mąż ma swoje i jakoś nie możemy dojść do kompromisu :-(
 
Mama2013.. może jak dzidzia się urodzi to wtedy zdecydujecie, czasami tak jest, trzeba malutka zobaczyć, żeby wiedzieć kim jest :D
 
a więc utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że Oliwia to dobry wybór:-D. Zostaje tak jak jest, a ja już nie będę się więcej zagłębiać w tej kwestii, bo chyba już za bardzo sobie głowę nabiłam:blink::blink::blink:

Mama2013 anusiakanusia ma rację. Znam przypadki, że rodzice długo nie mogli wybrać imienia, a jak się już urodziło, to łatwiej było im dopasować imię. Tak było z moim młodszym bratem. A moja koleżanka od 13 tyg wiedziała, że będzie miała synka i do chwili porodu nie wiedzieli, jakie mu dadzą imię. Dopiero jak się urodził to po kilku dniach zapadła decyzja, że będzie Filip, bo trzeba było zarejestrować małego.
A może nasunie wam się imię, którego nie braliście pod uwagę i obojgu Wam się spodoba:blink:
 
Jak ja się cieszę, że nie mamy "problemu' z imieniem :) Wybrane było zanim się pojawił :) Dla córci też już mam wybrane choć nie wiem czy kiedyś córcię będę miała :)

Któraś pisała o Agatce - cudne imię a dziewczynki z tym imieniem to żywe, słodkie aniołeczki - ma chrześniaczkę Agatkę i jest przesłodka !
 
Mi tez podoba sie oliwia i nawet myslalam nad nim przy drugiej corce ale jednak zostala gaja lucja. Teraz mysle, ze juz decyzja zapadla i jest Mikolaj. Pewnie bedzie mial jeszcze drugie imie bo corki maja, wiec niech juz i synek mial:-) (ale ja lubie slowo synek).

Mikołaj - bardzo ładnie :-) U nas też będzie miał dwa imiona - stanęło na Mikołaj Amadeusz.
 
reklama
U nas tez jest tradycja dawania 2 imion. Nasz synek ma Dawid, Rafał (po mężu) a córcia bedzie miała Lena, Paulina (po mnie :-))
 
Do góry