reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
Aśka jasne, że nie jest :no: Chodzi o to, że Olivierek bardzo chciał Franka a jako, że zapadła decyzja o zmianie imienia a ja nie chciałam, żeby czół się pokrzywdzony to właśnie on wybrał, że pierwsze będzie Feliks a drugie Kostek a nie na odwrót

agacia z tego co kojarzę nie ma Kubusia żadnego
 
Ostatnia edycja:
ja bardzo bym chciała dać Agatka i nawet moja mama już wszystkim mówi, że to będzie jej Agatka, a mojemu K. podoba się Wiktoria, ale teraz moja kolej na wybór imienia mam nadzieję :)
 
Franek nie jest chyba zdrobnieniem od Feliksa ?
franek to raczej franciszek:-D
u naz z męskim mamy pewnego ryszarda bernarda:-D-

z kobiecym nadal problem
Berenika,-nie wiem nie zakochałam sie w tym imieniu ale podoba mi sie
Eugienia-podoba mi sie ale jak pomyślę że ktoś do małej powie Gienia to mnie szał ogarnia
Anastazja-kurcze na początku mój lider a maz był tak sobie nastawiony teraz mąz stwierdził ze im dłuzej myśli tym ma mniej przeciwko Anastazji ale mnie sie jakos mniej podba
Krystyna-mocne imie dla twardej madrer babki-mam ciocie Krysię i ją bardzo<3 i szanuje! ale też nie zakochana tylko mi się podoba to imie
Ofelia-podoba się nam ale zbyt tragiczne imie poza tym cytat z hamleta"I byłbym był słowa dotrzymał,: Lecz trzeba ci było się cenić."jakos odstręcza
podoba mi się Zuzanna -ale Zuz unaz zatrzęsienie na ulicy gdze 10 domów są 2:-Dwśród kleżanej\k dzeciatych też pełno i kuzynka ma córe zuze
Mnie się Łucja podoba-kojaży misie dobrze-z ta mała z Narni,i jakoś dostojnie mi brzmi, a maż stwierdził ze nie brzydkie...
Dalej myśle szukam,ech przez to mi męskie wpadło do głowy i o ile teraz będzie Rysio-jeśli bedzie chłopak to drugiego syna nazwała bym chyba Edmund:szok:
nie wiem z tymi babskimi dotychczas nie było problemu a teraz....kurcze Łucja mi chodzi po głowie ale na drugie wtedy krystyna a mąż by pewnie chciał choć na drugie Eugienia:szok::-D a mnie zlepek łucja Eugienia nie Pasuje!-wie ktos mze jak na łucje pieszczotliwie -zdrobniale mówic?
bo Róża -zwykle uzywamy Róża-bo i tak krutkie:-Dale Kochana Różyczka...Aniela-i tak do niej mówimy-czasem Elka-bo Róża tak na nią długo mówiła i zostało ale kochana mała Anielka a Łucja-na codzień skracać nie trzeba bo wygodne krutkie ale kochana mała Łucyjka:-D;-)
 
MamaTrójki, mnie do głowy przychodzi Lusia (podobnie jak od Lucyny). W necie znalazłam sporo zdrobnień, le osobiście jakoś mnie nie przekonały...
 
Mama Trójki- mnie się bardzo podoba Łucja. A zdrabnia sie najcześciej Lusia i zdrobnienei też mi się podoba:tak:. Co prawda od Lucyna zdrabnia sie tak samo, ale przecież od Olga i Aleksandra tez jest jedno zzdrobinienie -Ola.
Krystyna tez mi do gustu przypadło:tak:Ale wolałabym Łucję:tak:
 
reklama
Do góry