reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

reklama
a ja zawsze myslałam że Kostek to zdrobiale od Konstatny :) ile sie można od Was kochane doweidzieć
 
sara ja też jestem za Kostkiem, super imię ;)
marcysiowa gdybym nosiła pod sercem dziewczynke byłaby Alicja;) myśle, ze to naprawde ładne imię;)

a co myślicie o Antonim?
 
U nas w sprawie córeczki decyzja zapadła! Historia tak w skrócie:
Mnie od początku mało które zeńskie imię aż w końcu zakochałam się w Lence. I zadne inne! Mąż od początku był na nie, jego typy to Dominika, Daria, Agnieszka... Ja długo sobie żartowałam w jego obecności Lenka to, Lenka tamto a ten tylko oczami przewracał i krytykował "Tobie to tylko ruskie imiona się podobają" :eek: W końcu pewnego wieczoru powiedziałam mu że decyzję o imieniu dla córeczki zostawiam jemu. Ja nie chcę się kłócić, ktoś musi ustąpić. Lenka to jedyne które mi się podoba, reszta niepodoba mi się tak samo więc mi wszystko jedno. Zgodził się i powiedział ze potrzebuje kilku dni na decyzję. Serce mnie bolało nie powiem bo poprostu czułam ze imię Lenka idealnie pasuje do brzuszka i dziewczynki tam przebywającej. Skręcało mnie zeby go dopytać przez te kilka dni aż w końcu pewnego wieczoru siedzieliśmy sobie razem (u nas to święto bo tylko 1-2 wieczóry w tyg spędzamy razem) przytuleni, świeczki i te sprawy no i mówi ze już zdecydował w sprawie imienia. Ja wstrzymałam oddech, czekam na jakąś Grażynkę czy Adelkę a on z uśmiechem od ucha do ucha mówi że BEDZIE LENKA :-D:-D:-D No aż się poplakałam bo się zupełnie takiego scenariusza nie spodziewałam! :-D Powiedział ze im więcej o tym myślał tym bardziej to imię mu się podobało i "fajnie było patrzec jak Cie ciekawość skręca przez te kilka dni" hehe drań :-D SŁODKI DRAŃ!!

Sory miało być w skrócie, no więc u nas jest LENKA :-)
 
samo imię jest fajne, u nas też było rozważane, ale ja mam kiepskie skojarzenia więc dla mnie odpadło
no i w sumie bardziej podoba mi się zagraniczna wersja Anton
 
reklama
Do góry