reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

reklama
Mi to imię bardzo sie podoba ale takiego ja akurat nie dam jako dziecko miałam psa o tym imieniu którego bardzo kochałam i przeżywałam jego odejście więc całe życie mój syn przypominał by mi mojego wyrzła za którym bardzo tęsknię...
 
Mila83 ja tez nielubilam swojego imienia, mowilam ze jak bede miala 18 lat to sobie zmienie imie na Izabelle.. ha ha.. w sumie ciesze sie ze nie zmienilam.. Jakby Emilia nie bylo moim imieniem to napewno bym wziela pod uwage przy wybieraniu imienia dla dziecka.

U nas jak narazie dla dziewczynki jest:
Hannah, Natalia i Rosie

Dla chlopca:
Adam (Power Ranger Dinosaur) - Wymyslone przez naszego 3latka ;), Wojtek i James.
 
ech te imiona... mnie się podoba Kaspian i Aleksander, ale u mojęgo męża to nie przejdzie, więc jedyne 2 wspólne imiona z którymi się zgadzamy, to Tomuś i Piotruś
 
U nas jeśli będzie chłopiec, to prawie na pewno Staś (Stanisław Jan - bo od razu po dwa imiona staramy się dopasować). Druga moja propozycja to Piotruś (Piotr Jerzy). Bardzo podoba mi się imię Tobiasz, ale męża nie przekonam do tego raczej. ;)

Dla dziewczynki mam kłopot wymyślić jakieś sensowne zestawy. Chodzi mi po głowie Asia lub Ania. Ale to nic pewnego. Zacznę się "martwić", jak poznamy płeć i będzie kobita. :p
 
reklama
Nadarienne mnie też się Asia podoba ale teściowa ma tak na imię to troche głupio by było;)

my mamy juz chyba na pewno wybrane, dla chłopca Piotruś, to sobie już przed ciążą umysliłam, a dla dziewczynki wymyśliłam na wakacjach- Iga:) znałam to imie juz wcześniej, ale na urlopie na plaży jeden z tatusiów wołał tak na swoją córeczke i automatycznie mi się spodobało:-) M niebardzo do tego imienia przekonany ale chyba się w końcu zgodził:p
 
Do góry