reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

o Axel jeny super imię podoba mi się :-) tak jak Alan ale jednego juz mam w bliskiej rodzinie a charaktery że niech go .... ma 7 lat zawiętocha
 
reklama
Bra masz rację:) dlatego ja nie nastawiam się na 100% na wybrane imię.
Kamcia Gabryś to też super imię, ja dla dziewczynki jak coś to dam Gabrysia:)
 
Mnie się bardzo podoba imię dla chłopca Marcel :-) ale mężowi niet więc nie wiem.
Z dziewczynką jest u nas łatwiej bo mamy dwa typy Martyna i Julia.

A Axel - też jestem za takie oryginalne i jednocześnie ładne :-)

Bra - moja babcia ma na imię Blanka:-) Ja osobiście bardzo lubię to imię :-)
 
basiekk - bardzo nietypowe imię dla babci. W tamtych czasach chyba było szczytem wymyślności. Zresztą całe rodzeństwo mojej babci ma takie tradycyjne imiona typu Antonina, Stefa - a jej dali Joanna, też zupełnie niespotykanie wśród tego pokolenia :)

A Axel mi się bardzo z Alexem kojarzy ale ogólnie bardzo łądne imię. W Polsce bym tak nie dała, ale ty mieszkasz za granicą więc inna sprawa.
 
Bra to przybijam Ci piątkę :-)

Salsera - ano nietypowe zgadzam się :-) Ale mojej prababci musiało się spodobać :-)
Ale moja babcia cała jest jest nietypowa :-)
 
hehe teraz będę się zastanawiać czy dac Gabriel czy Axel:-p

dla dziewczynki Gabrysia nie moze być bo mojego ojca córka (z 2 małżeństwa) ma Gabrysia więc głupio by to wyglądało;-)

Alan mi się ni podoba bo to imie mi się tu przejadło.. co 2 koleś to albo Patrick albo Alan:baffled:
 
My z mężem już ustaliliśmy że jak chłopiec to Gabriel a jak dziewczynka to Gabrysia więc wołamy Gabi bo to takie unisex haha;-)
 
reklama
Do góry