reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Moj narzeczony ma na imie Michał,
i jak tylko dowiedzieliśmy się że będzie córeczka, powiedział że będzie Michasia. Podoba mi się to imię, ale nie wiem czy tak nie głupio, że po tatusiu ..
Co o tym myślicie Michalina, Michasia, Michalinka ??
 
reklama
Moj narzeczony ma na imie Michał,
i jak tylko dowiedzieliśmy się że będzie córeczka, powiedział że będzie Michasia. Podoba mi się to imię, ale nie wiem czy tak nie głupio, że po tatusiu ..
Co o tym myślicie Michalina, Michasia, Michalinka ??

Mój M to też Michał i powiem Ci, że kiedyś też myśleliśmy o Michalinie po tatusiu, ale na razie stanęło na Zosi ;)
 
Dla chłopca bardzo podoba się nam NIKODEM , lecz wszyscy mówią że od razu kojarzy sie z Dyzmą...więc niefajnie..Ma za to słodkie zdrobnienia: Niko, Nikoś:) Jeszcze BRUNO, takie męskie....
Dla dziewczynki MAJA, OLIWIA i nic poza tym nam sie nie podoba.
 
Dzięki Kamcia za pocieszenie:) w końcu to takie oryginalne, piękne imię... Zapomniałam jeszcze że dla dziewczynki mój mąż chce dać koniecznie NINA (moje drugie imię).
 
Nikodem bardzo mi sie podoba, sama bym tak dala ale jest juz zajete w rodzinie, imie rzadko spotykane oryginalne bardzo ladne.
 
reklama
Do góry