reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

U nas nadal trwa wielk dyskusja oprócz Bartka mamy jeszcze Szymona :-) do wyboru. To czołówka popularnych imion:tak:, a miało być mniej popularne.
Dodam jeszcze że Stasiu też mi się podoba, i polecam nie słuchać znajomych i nie zdradzać nikomu imienia dla dziecka.Jak się już urodzi to nikt się nie odważy powiedzieć że ma brzydko na imię tylko się będą zachwycać "jakie słodkie dziecko:-)"
 
reklama
No moja teściowa to nosem kręciła na Paulę. Ale kto ją pytał? Nawet teraz po latach przyznała, że "nie była przekonana". Za to chwaliła, że jej się Mateuszek podoba. Nie wiem czy nie zmienić... :D
 
Marzena jak ja powiedzaiłam kiedyś przy teściach że podoba mi się Remigiusz dla syna to wyskoczyli że skrzywdzę dziecko że będzie nieszczęśliwe całe życie :szok: a we mnie aż się zagotowało, ryczeć mi się chciało.Dlatego jak teraz pytają to mówię SYNUŚ albo Janosik:-)
 
Temat imienia chyba jeszcze nie raz będzie rozgrzewał rodzinną atmosferę. Ale mimo wszystko uważam, że teściowie i rodzice nie powinni wywierać presji. Oni już mieli szansę.

Swoją drogą ciekawe ile się już urodziło Edwardów czy Jackobów na cześć Zmierzchu :p Muszę mojemu A zaproponować Edzia :D Chociaż akurat polskie imię Edward jest ok oczywiście ;)
 
Moja siostra zaczęła kręcić nochem na moje propozycje imion dla dzidziusia więc się M wkurzył i dowalił że będzie Polikarp... szybko się siostra zamknęła.
 
I dobrze. Albo Światowid. U mnie taki sklep jest (już od komuny) więc w moim mieście chyba nikt się tak nie nazywa stąd moje skojarzenie. Przepraszam wszystkich Światowidów ale to nie moja wina, że ktoś tak sklep nazwał. Albo dla dziewczynki Mercedes - no to się tak kojarzy, że trzeba odwagi żeby dać tak dziecku na imię.
 
Mój M po prostu swoim tonem chciał jej udowodnić,że to on decyduje jak dać dziecku na imię a nie moja siostra. Ona jak wybierała dla swojej córki to się nie pytała o zdanie ani nikt nie komentował!
 
he he nas tez dręczyli o imię .To odpowiedzieliśmy ,że ja mam pewną propozycję .A jaką? "Odpowiednią, i jedyną słuszną":-D a tatuś myśli jeszcze nad swoją:-D więc już sie produkowali jaki to są ich propozycje a my tylko uśmiechaliśmy sie .. Niech się pocieszą rozwijaniem tematu skoro tak ich to kręci.
 
reklama
Kacper, Szymon, Mateusz, Igor- fakt tego jest u mnie pelno i to wlasnie noworodki z 2010r. ;-)
Dziewczyny Stas to piekne imie tak na drugie bedzie mial moj synus, a dokladnie dostanie je po moim pradziadku, mama mowi ze skrzywdze dziecko 2 imionami, ale Dziadek byl dla mnie kims bardzo waznym i od zawsze chcialam aby moj syn mial cos po swoim pradziadku, ktorego niestety nie pozna...
 
Do góry