reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
madzik to jest Wasza decyzja i nie sugeruj się opiniami innych. To Wam ma się podobać imię dla dzidziusia
 
madzik_k julek fajnie oryginalnie i możecie być pewni że w klasie nie będzie miał innych 10 julków ze sobą. Powiem ci moje motto: "każdy może mieć swoje zdanie, a ja mogę mieć te zdanie w dupie" więc jak ci się to imię podoba to już wiesz gdzie masz mieć uwagi innych.
Matusia to były też moje typy, z tych dwóch bym się chyba na Olgę zdecydowała.
 
reklama
madzik_k bardzo ładne imię wybraliście Julek jest super!

przede wszystkim to my rodzice musimy pokochać imię naszego dziecka wiadomo że fajnie jest jak nasze otoczenie jest tak samo zachwycone nim jak my ale ostatecznie to nasz wybór i nic im do tego
ja teraz będę ostra w tej kwestii bo moja teściowa znowu zaczyna wydziwiać i mnie ę szlag trafia i mam ochotę dać dziecku na imię dokładnie tak jak ona nie chce :wściekła/y: ale nie będę taka straszna i krzywdziła dziecko przez nią po prostu dam takie jakie nam się podoba a ona może się ugryźć w d...

a co do imienia dla naszego maleństwa to jesteśmy jeszcze w rozterce jest parę propozycji jedna bardzo mocna ale mąż ma wątpliwości bo ciężko jest ze zdrobnieniami
 
Do góry