reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

mi dla chłopca podoba się jeszcze Kordian:tak:
ale no ja muszę dziewczęcego szukać..

persefona zalezy jakie angielskie...
bo np takie jak włanie Bryan , czy nie wiem Jessica.. to mi się też nie podobają...
ale wolałabym już dac tak niż Brajan albo Dżesika;-)
albo typowe Mercedes , czy Eileen .. np..

to zalezy od gustu i od osoby...;-)
 
reklama
Ja sie śmiałąm, że jak będe miała córke to nazwe zgodnie z modą: Dżesika Wanesa ... ha , a może syna nazwiemy Brajan Dżejson! :-D
 
hehe
moja nie jest na liście wogóle :-p
ale tak na poważnie to na 2 miejscu..
tylko policzcie sobie że na tyle dzieci ci się rodzą i przemieszają to nie tak często spotkać takie same imiona...
teraz same Zosie i Zuzie będa i się nikt nie przejmuje;-)
 
Ostatnio moi znajomi nazwali swoją córkę Vittoria i wszyscy wołają na nią "witek " :-D
A imię Brajan nadał swojemu synkowi kuzyn mojego M i w urzędzie nie mogli zarejestrować innej pisowni jak tej powyżej, chyba że deklarowaliby w najbliższym czasie wyjazd za granicę na stałe. Inni znajomi mają synka Alexa i też mieli problem z pisownią przez x w urzędzie. Wiele osób pyta się mnie czy Maks będzie pisane przez ks czy x ale nam się podoba ta wersja łacińska przez ks. A słyszeliście o imieniu dla dziewczynki Minolta? hahaha czego to ludzie nie wymyślą.
 
Ostatnio moi znajomi nazwali swoją córkę Vittoria i wszyscy wołają na nią "witek " :-D
A imię Brajan nadał swojemu synkowi kuzyn mojego M i w urzędzie nie mogli zarejestrować innej pisowni jak tej powyżej, chyba że deklarowaliby w najbliższym czasie wyjazd za granicę na stałe. Inni znajomi mają synka Alexa i też mieli problem z pisownią przez x w urzędzie. Wiele osób pyta się mnie czy Maks będzie pisane przez ks czy x ale nam się podoba ta wersja łacińska przez ks. A słyszeliście o imieniu dla dziewczynki Minolta? hahaha czego to ludzie nie wymyślą.

Minolta to przecież aparaty fotograficzne i jakieś drukarki :-D Konica Minolta
 
Żelka właśnie miałam to pisać. Konica Minolta mam taką drukarkę w pracy.
Niedługo wymyślą imię HP :-)
 
Jakaś polska celebrytka tak nazwała swoją córkę, paparazzi spytali ją dla żartów czy jak kolejne jej dziecko będzie chłopcem to da mu na imię Cannon :-D
 
reklama
Znalazłam w necie najdziwniejsze imiona:
Dalida, Doanata, Erwin, Ewald, Monier, Ismena, Parys, Saminda, Fotis, Idalia, Adalbert,Eskil,Amandus,Karin,Gustaf,Tove,Agnes,Lovisa,Alma,Kajsa,Anton,Mira,Leif itd. znacie jeszcze jakieś dziwnie?


A Wy jesteście zadowolone z imion jakie nadali Wam rodzice?
 
Do góry