reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Mi też podobają się takie połączenia:)
Choć u Nas jak pojawi się dziewczynka będzie na 100 % Zosia a jeśli chodzi o chłopczyka to: Antoś, Staś albo Filip...
Co Wy na to?? Co do dziewczynki to nie podlega ona ocenie:p:p:p:p:p Jesteśm z mężem zakochani w tym imieniu i na pewno dla dziewuszki tak zostanie:p:p:p:p:p:p
 
reklama
klaudix mi najbardziez z twoich podoba się Filip:tak:

ale to tylko dlatego ze ja juz kiedys pisałam , imiona jakie dawano naszym dziadkom i babciom mi sie nie podobaja chociaz wiem ze tteraz własnie wracają w łaski:tak:
 
Klaudiź a mnie się bardzo podobają wybrane przez ciebie imiona sama mam na liście Stanisława, mi w przeciwieństwie do Vikamci nie podobają się znowu zbyt nowoczesne lub przekształcanie zagranicznych w polskie imiona.
Ale co gust to gust i o tym sie nie dyskutuje.
Przy wyborze imienia dla swojej pociechy trzeba sie kierować swoimi odczuciami nie patrzeć na to co ktoś powie, damy rade, mamy jeszcze trochę czasu
 
Ja tez nie przepadam starych imion. Dla chlopca mi sie podoba Nikodem Igor Aleks. Gorzej jak bedzie dziewczynka hihi bo tu pomyslow zupelnie brak, mysle jednak ze dzidzia nie bedzie taka i juz w grudniu pokaze mi co tam ma miedzy nozkami i wtedy bede sie zastanawiala konkretnie;)
 
Widzę,że tym razem na topie to chyba Igor będzie. Ja jak na razie takie obstawiam dla chłopca a dla dziewczynki Gabrysia. Mam położoną na wierzchu kartkę i tam wpisuję imiona które mi wpadną w ucho (no na razie mam te dwa).
 
Vikamci chodzi mi o Dżeski, Dżastinów,Mayków i wiele dziwnych innych
U mojej córci w grupie w przedszkolu jest kilka takich "perełek".
 
oooo tak paula .. takie to też całkowicie odpadają i nie podlegają żadnej dyskusji..
znam jednego "Brajana" :eek: tego nawet sie nie da wypowiedzieć... yhhh
naprawdę to już krzywdzenie dziecka...:confused2:
albo taka Andżelika na przykład... :sorry:

 
My też mamy już wybrane imię dla dziewczynki, Zosia na 100%.
Większy problem z chłopcem bo mi się podoba Adaś, Marek, Dominik a M uparł się na Borysa......więc mam nadzieję że urodzi się córcia :-) i będzie po problemie,a ostatnio myślę też o Tomaszu (mały Tomaszek też ładnie) i rzeczywiście Brajan czy Dżeremi to lekka przesada, mam wrażenie że takie na siłę.......

 
reklama
klaudix
Mi najbardziej z proponowanych przez Ciebie imion podoba mi się FILIP(chociaż jest ich dużo), ale Staś też jest fajne(mam w rodzinie) tylko Stanisław to już jak dla mnie trochę gorzej.

Faktycznie tych Igorów to narazie dużo się zapowiada :)

Aleks to też bardzo ładne imię.
A podoba Wam się imię LENA?
 
Do góry