reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Poolie
Masz całkowitą rację z tymi imionami. Ja z tym imieniem dla chłopca mam zupełnie kiepsko coś wybrać ponieważ wybrałam wg mnie najładniejsze imię dla mojego pierwszego synka i o tyle sprawa jest trochę utrudniona. Więc, może będzie córeczka.
Mi w sumie też moja pani gin. powiedziała w 11 tyg.,że będę miała drugiego syna,ale nie będę się nastwiać. Uważam,że to jednak trochę za wcześnie aby rozpoznać płeć.
 
reklama
Lepidoptera,

Mnie się też podoba imię Bruno, ale ale, jak powiedziałam o swoim pomyśle przyjaciołom, to zaczęli mi wytykać, że będzie przypominał Bruna z filmu "BRUNO". Mówiłam im, że te dzieci to będzie inne pokolenie, to argumentowali tym, że rodzice kolegów naszego maluszka będą się naśmiewać.

Wiem, że decyzja należy do nas, ale sama już mam mieszane uczucia i nie chciałabym krzywdzić dziecka ośmieszającym imieniem...
wiesz , imię samo w sobie nie jest ośmieszające.. ani budzące zdziwienie.Nawet jest dość męskie:)
ale.. parenaście lat temu wpadłam na pomysł by dać tak na imię psu:tak: piesek żyje już 17 lat w dobrym zdrowiu, co na pudla jest rekordem, więc może ma w sobie jakąs dobrą energie?
 
ViKamciaG

Mój pierwszy synek ma na imię WIKTOR:)
I to naprawdę bardzo fajne imię. Ostatnio zastanawiałam się czy wypada
(jeśli będę miała córkę) dać na imię Wiktoria.
Jak myslicie czy to nie będzie głupie?
 
Ostatnia edycja:
Ania a jaki widzisz problem? Znałam kiedyś dziewczynę która miała córkę Wiktorię, a potem urodził jej się syn i dała mu na imię Wiktor. Całkiem fajne połączenie,a jakie proste w zapamiętaniu:)))
 
my myśleliśmy aby jak będzie dziewczynka była MAGŁOSIA

byłaby parka JAŚ I MAŁGOSIA

ale jednak nie - ludzi by to śmieszyło
 
U minie sąsiadka też ma Jasia i Małgosię, uważam że to fajnie:)
No mi się to też nawet podoba ( syn WIKTOR, córka WIKTORIA), mój mąż trochę ma opory, że to takie masło maślane:)
Ale w sumie to rodzeństwo, więc fajnie by tak było.
No ale ja tu się rozmarzyłam, a przecież mogę mieć drugiego syna i tu się nowy problem pojawia, bo moja siostra cioteczna też jest w ciąży( 5 tyg.),była u mnie wczoraj i jak się okazuje to samo imię dla chłopca nam się podoba:)(IGOR)
 
reklama
ViKamciaG

Mój pierwszy synek ma na imię WIKTOR:)
I to naprawdę bardzo fajne imię. Ostatnio zastanawiałam się czy wypada
(jeśli będę miała córkę) dać na imię Wiktoria.
Jak myslicie czy to nie będzie głupie?
a ja mam córeczkę Victorię i bardzo mi się podoba to imię :-D

wiesz ja mam koleżankę , ma brata bliźniaka i maja na imię Karol i Karolina
a mój wójek dał synkowi na imie Patryk a córce(tyle że na drugie) Patrycja
myślę czy kogoś jeszcze znam z takichn połączeń...

o np mój ojciec... mi dał Kamila a swojemu synkowi z 2 małżeństwa Kamil....:tak:

możesz śmiało dawać Wiktoria :tak: myślę że nikomu to nie powinno przeszkadzać
 
Do góry