reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

mi też się Wiktor podoba, problem polega jedynie na tym (i stąd brak zdecydowania mojego męża), że tak nazywa się jamnik jego rodziców :szok::-D
 
reklama
Oj a u mnie również duży problem już od początku się zastanawiamy nad imionami ale to co mnie się podoba mojemu M nie i na odwrót, ale po długich dyskusjach doszliśmy do jako takiego kompromisu, więc jak będzie dziewczynka to Amelia,Helenka a chłopczyk Kornel, jutro usg mam nadzieję że się dowiemy kto tam rośnie w tym moim brzuszku:)
 
hej dziewczyny :) ja tu troche nowa, juz sie w sierpniowym watku wstepnie przedstawilam. my tez czekamy na drugie szczescie, pierwsze synek-Filipek, drugie dopiero w piatek sie dowiemy czy maly bedzie mial braciszka czy siostrzyczke. braciszek z pewnoscia bedzie Szymon a siostra Nadia badz Nastazja...zostaje czekac :)
 
RatinaZ - mój TŻ też nie bardzo był przekonany do Wiktora, ale ja się uparłam i nasz pierworodny to Wiktorek i teraz nie wyobrażamy sobie innego imienia dla niego :tak:.
Z naszą Olcią, to był wielki spontan i rezultat kompromisów, wybieranie na szybko, bo miał być chłopak ;P
 
U nas nie ma problemu, od 12 tc wiadomo, że będzie Ula i dziś już się ostatecznie potwierdziło:-). Gdyby był chłopak to byłby Antek.
 
No po prostu muszę się pochwalić. Mój M w końcu zaakceptował imię dla naszego Bąbla. W końcu stanęło na moim :-D. Będzie Tymon. Strasznie się cieszę i już chyba mogę zacząć mówić do niego po imieniu, a nie tylko Bąbel ;-). Cieszę się jak głupia :-D.
 
Dzag mamy jednego Tymona w rodzinie i dzieki temu tylko poznalam to imie :)

Heh a u nas wszystko sie zmienilo jak sie dowiedzielismy ze bedzie corcia. Wczesniej mielismy imie tylko dla chlopca bo tak sie nastawilismy a tu zonk :) Nastepnego dnia rano obudzilam sie z jednym imieniem w myslach a TZ jakims cudem od razu zaakceptowal no i bedzie Olivia! Sama jestem zdziwiona ale mnie tez podoba sie z kazdym dniem bardziej :D
 
Ja chyba powieszę mojego męża, juz mu się Kubuś nie podoba. Bo takie "spożywcze", no i koleś z którym on współpracuje, jest łysy i ma zeza i ma na imię Kuba, i jemu się kojarzy... Trzymajcie mnie! ja już do niego mówię Kubuś i wszyscy już mówią Kubuś, już się związałam z Kubusiem, a on teraz wymyśla.... Jestem skłonna zmienić jedynie na Kacper. Albo Kubuś albo Kacper!
 
reklama
ja mam podobna sytuację. mnie sie podoba Jaś, zas mojemu narzeczonemu kojarzy sie z facetem z pracy- starszym gadula i maruda.. ehh.. a ja juz nie mam innego pomyslu... nic mi nie pasuje do naszego Synka:-D
 
Do góry