reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Mnie sie też bardzo podoba Antoś ,a nastoletni znam jednego i mówia mu Antek i też fajnie :)
My w koncu obstawilismy cos dla dzieczynki i wybraliśmy Emilka :)

Hehehe, u nas będzie dziewczynka, a dokładnie Emilia Magdalena :) imię normalne uważam, zwyczajne, ale ostatnio nie tak często nadawane, więc i nie oklepane :D
 
reklama
u nas miała być Hania albo Ewa, ale jest siusiak, więc chyba będzie Aleks, nie mamy innej opcji jak narazie. Nic nam się nie podoba. Chcielibyśmy Alex, ale w Polsce chyba się nie da.
 
malutka Aleks to chyba jest skrót od Aleksego. Ja staromodna jestem i sprawdzam imiona w kalendarzu swietych i choc aktualnie z moja wiarą nie teges to nigdy nie wiadomo;-) patrona lepiej mieć a św Aleksy był :tak:
 
A mnie się wydaje,że Aleks to od Aleksander...chociaż niby niektórzy wołają Olek (a tu już gorzej jak dla mnie)...
A ja dalej walcze z mężem czy będzie Wiktoria Adriana czy Adriana Wiktoria:-D
 
a ja dalej nie znam płci :(
Aleks pochodzi od imienia Aleksy. :) Ostatnio zaczęło mi się podobać imię Alan i coraz poważniej zaczynam o nim myśleć. :-)
 
reklama
A my może jesteśmy trochę staroświeccy, bo wybraliśmy stare imiona, tzn. Marysia albo Jaś. Dlatego takie, bo jak się nasłucham w szkole jak dzieci się potem przezywają i w jak wymyślny, a nieraz ohydny sposób przekręcają swoje imiona (najczęściej te nowe) to mi włosy stają dęba. A dzieci niestety nie mają dla siebie litości...
 
Do góry