reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

reklama
mala.di moja chrzestnica ma na imię Jagódka, a jej mama włłaśnie myslała nad Malinką, ale ja mam takiego wójasa, co nie pamięta imion dziewczyn z rodziny i na wszystkie woła malinka to malinka tamto, za chwile do następnej, taki fałszywy lizus, tak jakoś mi uprzedził to imię

u mnie wszystko wskazuje, że będzie dziewczynka
na początku wybraliśmy imię Sylwia, no bo, że nie można wymyśleć przezwiska

dla chłopca miałam na 100% 2 imiona do wyboru: Rysio albo Jeżyk:-)
jak się pytamy domowników jak dać córci, to mąż twierdzi, że może Natalka, najstarszy syn, że Renata, średni Laurka, a najmłodsza Agatka mówi, że musi być Julka i koniec, płacze jak się jej powie, że my się dopiero zastanawiamy

mnie się podoba Ida
wczoraj mąż stwierdził, że Marysia, i zaczeliśmy się zastanawiać, jakby do niej mówić zdrobniale inaczej, nie pamiętam jak mąż wymyslił, ale ja bym na nią mówiła Rysia...i to by mi się pokrywało z tym chłopieńcym, które wymyśliłam, a bardzo mi się spodobało, więc jeśli mojemu mężowi nie podoba się Ida, to chyba zmienimy na Rysia
 
u nas juz tez od dawien dawna Olivier bedzie ;) chociaz tez mi po glowie chodzi Ernest :p ale nie przejdzie zapewne i bedzie Olivier Antoni ;)
 
reklama
Do góry