reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

gosha_88, no to mój Tymon będzie miał kolegę widzę :-D. Piękne imię, w tysiącu procent popieram Twój wybór.

paulina00, Blanka – ślicznie. Na pewno będzie zadowolona z imienia jak urośnie :-).

mala.di, a Ty jeszcze 3 razy zmienisz imię dla Kruszynki, zobaczysz :-D.
 
reklama
dzag u ciebie też Tymon? I widze że też z Krakowa jesteś, kurczę, a myślałam że takie rzadkie imię a tu proszę, imiennik z tego samego miasta;-) Ale u ciebie też Tymon czy Tymoteusz? Mi sie podoba że ma tyle zdrobnień, Tymek, Tymcio, Tymonek....
A w dziewczęcych imionach nie będę doradzać, bo mi sie tyyyle podoba że bym tylko namieszała jeszcze bardziej;-) z chłopięcych mało mi sie podoba
 
...i jeszcze Tymuś :-). Nasz będzie Tymon. Tymoteusz też mi się bardzo podoba, ale nie przepadam za długimi imionami. I ustalone już od... ja wiem?... połowy ciąży mniej więcej. Wiem, że się tu cała szczęśliwa chwaliłam, że się w końcu M zgodził ;-). A imię nadal będzie oryginalne. ;-) 2 Tymki na Kraków w jednym miesiącu to niedużo :-D.


Edit: gosha, i widzę kolejne podobieństwo u nas - spójrz na nasze suwaczki :-).
 
Ostatnia edycja:
Mała di mi się dla dziewczynki Marika podoba, takie oryginalne. Podobne w sumie do Marietty
Ja dla swojej córci wybrałam Iga albo Maja ale Maja odpadło bo za duzo już tych Majek. No ale na USG wyszedł 300-stu procentowy chłopak więc będzie Wiktorek. Wybierał mój mąż, bo się tak umówiliśmy, że imię dla córci ja dla synka on. Jednak i tak musieliśmy duzo dyskutować na ten temat bo jemu się Igor podobało a mnie zdecydowanie nie, w końcu wyszukał w księdze imion Wiktora i tak zostanie. Już wszyscy gadają "Wiktorek to, Wiktorek tamto""kupilismy dla Wiktorka to, kupilismy tamto", więc chyba całej naszej rodzince przypadło do gustu :)
 
dzag, myslisz ze tylko 3 razy? ja podejrzewam ze jeszcze z 30 :-D i po rozważeniu dziesiątek różnych imion na koniec wróce do gosi :-p

gosha, mi za to tyle meskich imion sie tak podoba...nie wiedzialabym ktore wybrac tyle ich jest, a z tych dla dziewczynek zadne nie wydaje mi sie wystarczajaco dobre:-p
 
...i jeszcze Tymuś :-). Nasz będzie Tymon. Tymoteusz też mi się bardzo podoba, ale nie przepadam za długimi imionami. I ustalone już od... ja wiem?... połowy ciąży mniej więcej. Wiem, że się tu cała szczęśliwa chwaliłam, że się w końcu M zgodził ;-). A imię nadal będzie oryginalne. ;-) 2 Tymki na Kraków w jednym miesiącu to niedużo :-D.


Edit: gosha, i widzę kolejne podobieństwo u nas - spójrz na nasze suwaczki :-).

U nas tez Tymon bo krótkie, nazwisko mamy długie więc chciałam dziecku oszczędzić w przyszłości tego co ja mam teraz przy podpisywaniu się :sorry2: Daltego też odrzuciliśmy Maksymiliana, chociaż się nam bardzo podobał, ale stanowczo za długie.
Rzeczywiście mamy podobny termin porodu :)
A jeszcze co do popularności imienia- ja dając córce na imię Maja nie znałam żadnej, byłam przekonana że to takie rzadkie imię, zawsze mi się podobało, zresztą ja tak chciałam mieć na imię i byłam zła na rodziców będąc mała jeszcze:-p a tu proszę, 2 najpopularniejsze imię obecnie, wszędzie tylko Maja i Maja, no ale trudno, ważne że moja jest ta wyjątkowa i już;-)
 
Tak czytam sobie o tym jakie imiona wybrałyście i w sumie stwierdzilam, że tez się pochwalę. Mój synek będzie miał na imię Kornel :)
 
gosha, no nie wierzę :szok:. To niesamowite. Imię Twojej córeczki miało być początkowo imieniem naszej córeczki, dopóki nie okazało się, że ta Majeczka, którą "robił" mój M to chłopak :-D. Miała być Maja Róża. Będzie Tymon Jarosław. Ale mamy jeszcze nadzieję na Majeczkę w przyszłości. I to akurat jest jedyny wyjątek dla mnie. Nie lubię nadawania bardzo popularnych imion, ale w imieniu Maja jestem zakochana i mam w nosie, że jest popularne ;-). Może nam się z M kiedyś poszczęści i tak jak Ty będziesz miała Maję i Tymona, to my będziemy mieli Tymona i Maję :-D. No naprawdę, niesamowite to
biggrin.gif
.

dahoffka, super imię :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
kruszki, jeśli tylko w brzuszku siedzi chłopczyk to nic nie stoi na przeszkodzie mówić do niego dalej ziarenko, tylko inaczej pisać ;). Tak po angielsku - Sid :-).
 
Do góry