reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

Przerobiłam już całą tysiacstronicowa ksiege imion! :-D
przeraziło mnie zdrobnienie imienie Konstancja o ktorym zreszta była mowa...wiecie jakie jest? Kostusia. nie wiem jak wam ale mi sie to kojarzy z kostuchą:baffled:

no a oto moje typy:
Brygida , Bianka, Jagna, Cyntia, Hana, Ida, Malina, Marietta, Oktawia(cudnie sie zdrabnia: Tusia, Tunia), Amalia, Urszula, Felicja, Hortensja :-D
tylko zaznaczam że w żadnym z tych imion nie ma żadnej literówki! sprawdzilam sto razy, bo wszyscy np Amalie biorą za Amelie.
 
reklama
no a oto moje typy:
Brygida , Bianka, Jagna, Cyntia, Hana, Ida, Malina, Marietta, Oktawia(cudnie sie zdrabnia: Tusia, Tunia), Amalia, Urszula, Felicja, Hortensja :-D
Z tej listy mój numer jeden, bardzo ładne, to Oktawia. Oryginalne, ale nie wydziwione, nie ośmieszające. A jak jeszcze dopisałaś jak pięknie można je zdrobnić - miodzio. Niektóre z nich dziwnie mi się kojarzą, ale pisać nie będę żeby nie obrzydzić ;-).
 
Ostatnia edycja:
Mala.di ja będę miała synka Oktawianka, więc bardzo mi się też to podoba, poza tym oryginalne i raczej w klasie nie będzie ich wiele.
 
dzag, wlasnie te zdrobnienia mnie przekonały do tego imienia :-D sa przesłodkie. Chyba nigdy bym do niej nie mówiła Oktawia, tylko zawsze Tusia, Tunia...

ale jak narazie wśród znajomych to właśnie Bianka wygrywa
 
Mój M przysłał mi dzisiaj smsa z drogi o treści: "Co tam u Fifiego?"
AAAAA chyba w końcu na coś się zdecydował!
 
mala.di, dla mnie najpiękniejsze Ula bo u nas będzie;-) Tak na poważnie z tej listy Blanka i Jagna, bo Oktawia mi się kojarzy tylko z samochodem, a te zdrobnienie to bardziej mi pasują do Marty niż Oktawii.

k8libby, u mnie jak będzie kiedyś chłopak to Filipek właśnie.
 
Jak asia.85 napisała, to też odważyłam się napisać ;-). Mnie dużo bardziej podoba się wersja Blanka niż Bianka.
 
reklama
Do góry