reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

reklama
My już 2 imię mamy wybrane. Oliwia na drugie będzie miała Hanna po prababci. Mój D. dąsał trochę, że po co drugie imię (chociaż sam ma), ale jakoś tak dla mnie musi być i już ;)
 
Oj a ja mam drugie i sie ciagle wkurzam jak zapominam podac w dokumentach itp. Uwazam to za zbędne i irytujace w doroslym życiu. Ale jak sie ma sentyment czy cos spoko. My i tak mamy problem z jednym a co dopiero z dwoma yyy w sumie czterema :D
 
Moja teściowa twierdzi, że powinno być drugie imię z tego względu, że się jest bardziej unikatowym. Jak jest jedno to może się więcej takich osób powielić, a z dwoma już nie. Nie do końca się z tym zgodzę, bo na paszporcie przed ślubem było Magdalen Marii xxx 6 albo 8 w Polsce ;) a teraz po ślubie jestem unikatowa z innym nazwiskiem ;P
 
Ja mam Magdalena a nazwisko dwu członowe dość długie jakbym miała drugie imię to na bank by miejsca wszędzie brakowało syn najstarszy na dwa imiona i wystarczy dziś myśle na Julianem cieżko sie zdecydować
 
reklama
Do góry