reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

Jonasz ładne to będzie joszko tak w zdrobnieniu a samuel to tak jakoś biblijnie tobiasz jakie ma zdrobnienie ? Mi to sie śmiać chce jak próbuje polskie imiona wymówić po angielsku i tak popełniłam błąd bo mam maxa i alexa ale wołam Oli i teraz idziemy do przedszkola i juz musiałam wytłumaczyć ze on nie jest alex a Oli przecież nie będzie nikogo słuchał jak zaczną go wołać alex
A może Gustaw albo Kazimierz:) moj sie tak śmiał z tych imion kupek jeden
 
reklama
Nie wiem ja też dla chłopca zero pomysłu i coś myślę że dlatego będzie chlopiec hehe ciekawe

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Alex u mnie ma byc Ale x ale juz szwagier do mnie oo to Olek przeciez a ja jakbym chciala Olka to tak bym dala na imie . Olka nie chce bo brat meza ma syna Olka :/
 
Finkemma u mnie jest alexander niektórzy zdrabniam alex właśnie moj kolega mówi Alek i mu ciagle gadam ze to Oli jest
Ewel wczoraj przejrzałam w necie listę popularnych imion chłopięcych i nic mi nie podoba sie ja mam w rodInie Dionizego takie mało popularne albo Ryszard tez jest fajne rysiu :)
 
Ach to Ty masz Alexandra na wszystkich Alexandrow mowia Olek myslalam ze masz syna Alexa krotko tak. Kurcze zebym ja gafy nie walnela ze wszyszcy Olek beda wolac .
 
kasieczna, rozumiem co czujesz, oby te nasze Oliwki sie potwierdzily hehe chociaz ja podejrzewam ze jednak syn bedzie- u nas rodzinie 90% chlopaczkow :)

mama u mnie tez wisi lista imion na lodowce :) mi sie tez z chlopiecych imion oprocz naszych 2 typow kamila i mateusza to podobaja dawid i lukasz ( za granica chyba to lukas )

finkemama a mi osobiscie tez podoba sie imie Aleksander ale zeby mowili alek lub alex nie Olek, mam znajoma ktora kazala i w przedszkolu i znajomym mowic wlsnie alek lub aleks i sie przyjelo nikt nie mowi olek- wtedy poprawia a potem sie przyzwyczajaja
 
Finkemma jest alexander i jak nawet wpisuje w papiery to piszą alex bo łatwiej tylko palnelam gafę przy maxie bo angielska wersja jest z dwoma ll interwencji wszystkich papierach sie myła muszę podzwonić i sie dowiedzieć jak to mozna zmienić
Dddmala znam chyba z 3 małych lukaszow nie wiem może w jakimś serialu ostatnio sie jakiś Łukasz pojawił :) minusie Łukasz złe kojarzy bo to imię mojego eks wiec odpada kompletnie :)
 
reklama
Mi też imię Aleksander się podoba, tylko właśnie zrobienie Olus to już tak jakoś nie bardzo.
Oj ciężko z ładnymi imionami dla chłopców i wybór dużo mniejszy niż dla dziewczynek :/ no ale coś trzeba będzie wybrać.
 
Do góry