reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

jesteśmy totalnie zaskoczeni, bo byliśmy przekonani, że będzie synek - kupiłam już nawet body w motory :-)
po nocnych rozmowach i ustaleniach będzie Karolinka lub Magdalena .... - Magdalena to typ męża, ale Karolinka też mu się podoba :-) więc myślę, że jakoś go urobię :-) albo on mnie hehe
 
reklama
Gosikk ja ma na imię Magdalena i uważam ze to bardzo ładne imię :) masz dwa w jednym Magdę i Lenę Karolina tez mi sie podoba mam bliska przyjaciółkę Karolinę Moj to kręci nosem na wszystkie moje typy i jak bedIe dziewczynka to stanie chyba na Kasi
 
Oj nam tez bylo ciezko cos wybrac dla chlopca jedyne imie jakie mi sie podobalo to Viktor a mojemu mezowi nie i stalismy w miejscu. Corka chce brata Alexa i maz tez to imie wybral wiec ja odpuscilam :) dla dziewczyni jakos ladniejsze te imiona wiekszy wybor. Z meskich Iwo, Natan, Nataniel , Tymon, Tobiasz, jeszcze takie w miare :) ale kazdy ma tam jakies swoje gusta.
 
Finkemma ja męskich to ogóle nie mam pomysłu każda moja propozycja zostaje odrzucona będzie ciężka sprawa
 
U mnie z męskim imieniem tak samo, mój mężczyzna wszystko na nie, a sam pomysłu nie daje. Więc mam ogromną nadzieję, że za tydzień potwierdzi się córeczka i zostanie Oliwia :) z resztą, strasznie się na córkę już nastawiłam...
 
To tak jak moj ja dawalam propozycjie a on ze te nie te nie. A sam nic nie proponowal jeszcze czas yhmm to tak sie wydaje, dla mnie wybranie imienia to wazna sprawa wkoncu to dziecko bedzie je mialo cale zycie chce by to byla przemyslana decyzja. Naszczescie my wybralismy juz i do brzuszka mowimy Alex :) wiec jestem juz spokojniejsza ze ma imie :) I ja tez ciagle z nim gadam oo Alex zaraz zjemy pysze jablko lub wypijemy kawusie :)
 
Finkemma u mnie alex odpada bo jyz jest :) ale dziś dawałam propozycje i wszystko na nie chyba isze na kartce i powieszę na lodowce bo nie mam zielonego pomysłu
 
reklama
Do góry