reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

Dddmala to jest do tego wszystkiego moj ex maz błąd młodości wiec jak sobie myśle o tym imieniu to mi sie wszystko wywraca wyśrodku :)
 
reklama
mama a to na pewno moj M by sie nie zgodzil na imie bylego na 100 %:-D

ale ogolnie to jak mieszkacie za granica to jest troche gorzej z wyborem imienia musi pasowac i dla anglikow i polakow by nie polamac jezyka :-D
 
Dddmala no właśnie i muszę znaleść jakiś środek a nie chce imienia typowo angielskiego ale tez ciężkiego polskiego tez nie może byc ładne jest tez olivier ale kojarzy sie z olejem albo Ariel tez ładne
 
u mnie w miescie olivier jest popularne , wiec ludziom raczej tylko z olejem sie nie kojarzy :-) a tak samo mamy margaryne kasie heheh gazete olivie itd z arielem moze byc troche gorzej bo zadkie imie, ale w angilii chyba bardziej popularne.
 
A ja wlasnie uslyszalam od tesciowej ze imie ktore wybralismy dla corki to imie dla dewoty.... no comments.
Miala juz szanse wybrac imie dla swoichdzieci teraz my mamy swoja.
Bedzie Hania i juz :-)
 
reklama
Do góry