reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

reklama
Ja nie zamierzam zmieniac decyzji pod wplywem innych, to tylko taka "ciekawostka" z jakimi reakcjami czlowiek sie moze spotkac.
 
Mi też Hania się podoba, sami myśleliśmy nad tym imieniem, bo wtedy byłoby po prababci (mojej babci). Z resztą, imię dla dewoty to jest wg mnie np. Genowefa. A sama też się już spotkałam z kręceniem nosem na nasze pomysły na imiona. Zwłaszcza ze strony osób, które z naszym dzieckiem nie będą miały zbyt wiele styczności, albo nie będą jej mieć wcale.
 
Kasieczna a co masz do gieni:) mi sie tez podoba Jadzia Le to ciagle dziewczyńskie imiona :) mi sie jeszcze podoba Rysiu
 
na szczescie my wybieramy imiona nie tesciowe heheh a wszystkim nie dogodzimy

mi sie hania bardzo podoba ale Hanna to juz troche mniej, chociaz w przypaku tego imienia to raczej nikt tak nie wola do dziecka :-D
 
mama ja już pisałam kilka tygodni temu że jak będzie chłopak to u nas będzie Rysiu:) Dla dziewczynki to nie wiem jeszcze... chociaż to dziwne zważając na fakt że pani doktor ostatnio na usg powiedziała nam że prawdopodobnie będzie dziewczynka.
No ale jeśli jednak w środę okaże się że to chłopiec to zostanie Rysiu. Jak to powiedziałam rodzicom to sie bardzo śmiali....myśleli że to żart:D
 
rysiu no powiem odwaznie ale ma cos to imie w sobie heheh za granica to chyba richard bardzo ladnie


ja mam nadzieje ze dowiem sie jutro jaka plac i ze dziecko moje jest zdrowe :) tak wiem cxzekam czy to Oliwia czy kamil :-D
 
reklama
Ja nie przepadam za tradycyjnymi imionami ale npp. Helenka mi sie ppodoba a moja znajoma dala na imie corce Stefania. Co do krecenia nosem to moja tesciowa powiedziala ze sis wstydzila mowic sasiadom jak dalismy synkowi na imie teraz tez ppewnie bedzie krecic nosem ale mnie to nie obchodzi
 
Do góry