reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Haha Aylin no widzisz czasem w realu ludzie gorsze rzeczy mowia niz na forum. Mi jak ktos komentuje moj wybor usmiecham sie i odpowiadam "mam nadzieje ze moje dziecko takie nie bedzie" :D
 
reklama
Tabasia ona,sama dodała potem ze nasze dziecię ma,szanse zmienić jej opinie i dziewczętach o tym imieniu :) a naprawde jak mi powiedziała o kogo chodzi to zalapalam no i ma racje. Ale pewne cechy to biedne dziecię po tatusiu odziedziczylo
 
Milia Krzysztof to mój brat! Odradzam każdemu to imię.moja mam mi kiedyś opowiadała ze była zaraz po ciąży u dentystki i ona się pyta jak dala na imię moja mama mówi ze Krzysztof a dentystka na to "co pani zrobiła!mam syna Krzysztofa i nrobil mi tyle klopotow w życiu ze żyć się nie chce" 20 lat później się zaczęło...

Dygotka hahah jest tyle ładnych imion... ;)

Mikołaj to przyjaciel mojego Ksawerka-bardzo fajny chłopczyk

Jagodę bardzo chvialam JK z Ksawerym w ciąży bylam. Nadal mi się bardzo podob
 
u mnie tez Jagoda była jako jeden z nr1 ale mąż nie chciał, pewnie jakbym się uparła to by było ale , mamy siusiaka :-D

o Mikołaju tez myślałam, ale nie przeszło :-D
 
Milia Krzysztof to mój brat! Odradzam każdemu to imię.moja mam mi kiedyś opowiadała ze była zaraz po ciąży u dentystki i ona się pyta jak dala na imię moja mama mówi ze Krzysztof a dentystka na to "co pani zrobiła!mam syna Krzysztofa i nrobil mi tyle klopotow w życiu ze żyć się nie chce" 20 lat później się zaczęło...

Dygotka hahah jest tyle ładnych imion... ;)

Mikołaj to przyjaciel mojego Ksawerka-bardzo fajny chłopczyk

Jagodę bardzo chvialam JK z Ksawerym w ciąży bylam. Nadal mi się bardzo podob

oj to ja znam samych normalnych krzysków. Brat mojego tak ma na imie i jedyne kłopoty jakie sprawiał to to ze zamiast zrobic to co mu zlecili to zaszywał sie z ksiązką i zapominał o całym swiecie. A nie - wypominaja mu ze jak miał 2 lata to zamordował kaczuszke :)
 
reklama
Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Aurelio, Aureli, Aurelek, Aurelian, Aurel, Aurelo, Reliusz,Reliuszek, Auryk, Auruś, Auri
 
Do góry