reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Dziewczyny pisały o swoich doświadczeniach z ludźmi o takim imieniu ale nie negowaly Twojego wyboru...tak jak pisze szaj, ile ludzi tyle opinii...chyba każda z nas (albo większość) ma cos takiego ze imiona które źle im się kojarzą odrzuca...dziewczyny akurat poznały nie ciekawych ludzi o tym imieniu, myślę ze tez masz osobę która nie jest według Ciebie ok i nie nazwalabys tak dziecka a ktoś w Twoim otoczeniu nazwał ;) ja mojego syna nazwę Wojtek, chocia juz slyszalam ze ktoś tam znał Wojtka i był taki czy siaki ale nie mam nikomu zazle bo kazdy a prawo do swojej opinii i przecież nie obraza tym mojego dziecka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iza zgadzam sie z dziewczynami, każda z nas zna kogoś kto jest delikatnie mówiąc nie fajny, nawet jak ma fajne imię i samo skojarzenie tego imienia z nim dyskwalifikuje wybór..

nie będe pisała, że imię Tadek jest super bo dla mnie nie jest i tyle i każdy jest inny.różny ma swoje gusta itp.

ja napisałam o Borysie to co? mam się unosić bo się z psem kojarzy ? :p
no nie bardzo.. :p

także Iza spokojnie ;-)
 
Ja od mojej dalszej rodziny uslyszalam że imię Wojtek jest wieśniackie i pipkowate ale przyjelam to ze śmiechem bo to ich opinia, u nich jest Remigiusz który za to mi się nie podoba :D
 
Zdania nie zmienię, bo Tadek jest tadkiem od 1.5 roku. Oczywiście kazdy ma jakies doświadczenia ale taka kumulacja negatywnych opinii (zupełnie zbędnych tak naprawde)- szczególnie ta o pijku/alkoholiku- zrobiło mi sie nieswojo... Odrazu napisałam ze reakcja jest zapewne podszyta hormonami, ale tak na przyszłośc, nie musicie wywalać "brudów" na imiona ktore ktos wybrał dla dziecka. Wystarczy powiedziec ze mi sie nie podoba, mam zle skojarzenia...
 
Myślę że to wyniknelo stąd że większość z nas mocno się juz zzyla i piszemy i mówimy sobie wiele rzeczy które dla nas są czymś zwyczajnym a mogą nie być dla kogoś kto aż tak się nie zzyl, wiele rzeczy jest takich, nie tylko kwestia imion i skojarzeń z nimi...nikt nie zrobił tego żeby kogoś urazić ;)
 
Iza ale czym się urazias.napisalas ze Tadek a ja na to ze to mój były Tesco a ja naisalas ze Tadeusze SA super i ze musiaam trafić na trefny egzemplarz to apisalam ze wyjątek potwierdza regule! Niczym nie negowlam tu Twojego wyboru przecież. Mnie osobiście bardzo podob i podobało zawsze imię Adrian i Adrianna ale jak by ktoś napisał ze takie wybrał to napisalabym ze to mój były maz i masakra... No niestety juz sobie obrzydzilam to imię ta osoba ale nadal jest bardzo ładne i mogę tylko zazdroscic ze ktoś może je ADAC dziecku bez odruchu przykrych wspomnień. ;)

Nie masz o co czuć się urazona
 
Widze ze jakas mala klotnia ;-)..

Ja to w ogole jestem jakas dziwna bo mnie sie nie podobaja polskie imiona no moze z polskich to raptem 4 a reszta to dla mnie blee.. chociaz tak jak mowie nie do konca.. chyba cos zemna nie tak jest.. hehe ale co tam.. myslcie sobie co chcecie ;-) hihi
 
reklama
No wlasnie nie klotnia, staralam sie najdelikatniej jak to możliwe powiedziec cos co mi zawisło na wątrobie, cos sprawiło mi przykrość ale widze ze nie mozna,
Mam nam wyluzować i sie nie czepiać lol ok... Sorry wiecej nie popełnię tego błędu i nic nie powiem... albo tez bede do bolu szczera i powiem ktore imie z czym mi sie kojarzy nie patrząc zupełnie na to czy to komuś moze sprawić przykrość.
 
Do góry