reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

Długo forsowałam Leo ,ale małż stanowczo na nie:-(-Powiedział że zdecyduje się jak małego zobaczy we wrześniu-to będzie wiedział jakie imię do niego pasuje...Narazie jeszcze Julian i Juliusz wchodzą w grę -a podczas długiego łikendu postanowiliśmy że narazie nazywamy Synka Jasiu-po naszych dziadkach i pradziadku .Zresztą zaczęło mi się to imię bardzo podobać-takie proste i klasyczne a ma swój urok:-)
 
reklama
no i wreszcie przebrnelam posty i dotarlam tutaj :o)
Ojjjj - zazdroszcze wszystkim Mamusiom ktore juz wiedza co beda mialy.
U mnie totalene zacmienie - nic nie widac ;o(
Z M tak sie nastawilismy na chlopca ( Thore Collin) ze jesli bedzie dziewczynka to ...bedzie klopot ;o)
 
Mi też podoba się Nikola, w ogóle dla dziewczynki to na pewno nie będę miała problemu z wyborem. Ale czuję że to chłopiec więc.... Kubuś, Filipek, kiedyś bardzo mi się podobało imię Patryk.... a w ogóle to się zastanawiam czy można u nas nazwać dziecko Xavier? Jeśli nie to może Ksawery. Która wersja Wam się bardziej podoba?:confused:
 
U nas jest wielki problem z imieniem dla chlopca, moze dlatego ze to nasz drugi synus:-pDla dziewczynki nie byloby problemy bo jest duzo ladnych imion, a dla chlopca jakos nie ma ladnych, dla nas oczywiscie:-p:no::wściekła/y:no oprocz Olivierka;-)
Wczoraj dalismy na imie Oskarek ale do 24 debatowalismy i zatrzymalo sie miedzy/
Victorkiem a Davidkiem, ciekwe czy na tym poprzestaniemy:-p:-D:-D:-D
 
Mnie się zdecydowanie bardziej podoba Ksawery niż Xavier :tak: nie lubię jak ktoś nadaje imię z cudzą pisownią np Nicola, Claudia bo brzmi to jakoś pretensjonalnie...a Ksawery - ślicznie :-)
Ja ostatnio mam ciągotki do imion z cząstką -leo: Leopold, Leonard, Leontyna, Leokadia.
 
My mieszkamy w Belgii i mamy zamair tu pozostac, ale nie dalibysmy imienia dziecku, ktreby nie brzmialo po polsku, np Justin, :baffled:

Dzis nam sie przypomnialo i spodobalo bardzo bardzo imie Igorek, slicznie:tak::-);-)Latwo sie pisze i ladnie mozna zdrobnic Igorek, Igus :tak:;-)
 
Ja niestety mam cala rodzine na obczyznie a na dodatek rozsiana po calym swiecie :o(
na poczatku chcialam dac imie po moim Tacie - Andrzej - ale tutaj byloby to Andreas lub Andre :o( dla dziewczynki podoba mi sie Katarzyna tu jednak bylaby to Katharine albo jeszcze lepszy wynalazek - jedyne co mi sie udalo wywalczyc u rodzinki to to ze bede z maluszkiem rozmawiac po polsku :o(
 
reklama
Oli - Igorka znam, to synek mojej znczy sie Natalki opiekunki :tak: bardzo ladny , fajny chlopaczek, aczkolwiek do najgrzeczniejszych nie nalezy :-p Mi jednak bardziej sie podoba Igor niz David czy Victor :sorry2:
 
Do góry