reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

reklama
Och! U nas też jest problem! Jak na razie najbardziej prawdopodobne jest Michał albo Olek. W grę wchodzą jeszcze Grześ albo Leszek. Uffff! Ciężka sprawa!
 
A jeszcze wczoraj rozmawialam z moim M i mowie "o a grzegorz ? dzis juz nikt tak nie nazywa dzieci " hehe mi sie nie podoba, ale imie mi wpadlo do glowy :blink: ewusek Michal i Olek to bardzo ladnie ;-) Michala nawet sama pod uwage bralam :-D
 
Oli mieszkajac za granicą to całkiem zrozumiałe że nadaje się imiona z nieco inna pisownią, a Justin ma polski odpowiednik - Justyn ;-)
Ewusek - Leszek to fajny pomysł, ostatnio to imię jest jakby zapomniane więc jest nadzieja że dziecko nie będzie jednym z 4 w klasie. A do tego imienia mam szczególny sentyment - dzięki serialowi "Daleko od szosy" :tak::-D
 
Indygo wiekszosc imion ma odpowiednik w Polsce:tak:Ale jak brzmi jakies imie ladnie za granica to w Polsce brzmi smiesznie i odwrotnie, oczywiscie nie wszystkie imiona ale wiekszosc:wściekła/y:Dlatego tak ciezko nam znalezc to odpowiednie:wściekła/y:

Kochane wczoraj przypadlo nam do gustu imie Mateuszek:tak::-)ALe tutaj w Belgii chyba sie mowi i pisze jakos Mateo ( wybaczcie bledy:-pnie sprawdzalam dokladnie)ale my bysmy chcieli zeby nasz synek mial w metryce wpisane imie Mateusz, ale nie wiem czy to bedzie mozliwe:confused:Boje sie ze nie zechca go tak zapisac...wiecie jak to jest ??? Moze ktoras z Was wie:tak:Olivierek urodzil sie w Polsce wiec nie bylo problemu ale teraz :szok:
 
A ja sie nie zgadzam. ! Ja mieszkam za granica i nadam tylko polskie imiona ! I nie patrze na to czy Kinga da sie wymowic, Michal da sie napisac... My jestesmy polska rodzina i po polsku sie bedziemy nazywac.. a ktoz wie, moze kiedys wrocimy do kraju... i co Michelle Iwanska to troche wzbudzi sensacji nie ? hehe ;-)
 
Princi no wlasnie o to mi chodzi, chcemy dac na imie np Mateusz tak po polsku a nie jakis Mateo:angry: My tez jestesmy polska rodzina, mimo tego ze mieszkamy w Belgii nie zmieni to faktu ze nasze dzieci beda mowily po polsku i tak tez beda mialy na imie:tak::-)
 
_oli_ ostatnio koleznaka urodzila Oliwke i musiala ja zarejestrowac w Polsce, bo to jest obywatel Polski. Jesli rodzice mieszkaja za granica a nie sa jego obywatelami, dziecko jest takim samym obywatelem co rodzic. Takze musi byc zarejestrowany w Polsce. Mateuszek przepieknie ! To najlepszy z waszych pomyslow ! :tak::-D
 
reklama
Do góry