reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

my się zastanawiamy nad imieniem Klaudia, ale jeszcze sama nie wiem czy mi sie do końca podoba ;)
przejrzałam kilka różnych list z imionami i wypisałam te, które mnie interesują, ale na żadne nie jestem zdecydowana. Mój mąż wybrał Klaudia albo Karina z tej mojej listy.
 
reklama
My wybierając parę lat temu imię dla córki mieliśmy dylemat :Alicja, Laura czy Weronika. Jak się urodziła to od razu wiedziałam, że Weronika. A teraz córka właściwie sama podpowiedziała, że rośnie Filip.
Jest tyle imion, że można oszaleć ale jak widzi się maleństwo to wszystko samo przychodzi :)
 
Kto nazwie mojego syncia? Nic mi się nie podoba z męskich ;(

Mój typ to Piotruś. Zawsze tak myślałam o swoim synku. A będzie chyba Igor.
Podoba mi się tez Maciek, Mateusz, Tomasz, Krzysiu, Jaś, Adaś, Łukaszek, Antos i Franek też, bardzo :) Z bardziej ekstrawaganckich to Iwo, Ignacy, Bruno, Borys - choć nie, to ostatnie to bardziej dla pieska :p Choć mojemu M. się podoba.I jeszcze Patryk Dominik, Tobiasz, Bartek, Filip.
Ale ja mam strasznie dużą rodzinę i większość tych imion się w niej pojawia.....

my się zastanawiamy nad imieniem Klaudia, ale jeszcze sama nie wiem czy mi sie do końca podoba ;)
przejrzałam kilka różnych list z imionami i wypisałam te, które mnie interesują, ale na żadne nie jestem zdecydowana. Mój mąż wybrał Klaudia albo Karina z tej mojej listy.

Klaudia mniej, ale Karina bardzo. Znam trzy :-) I jeszcze Kalina - bardzo ładne :-)

Z dziewcecych to jeszcze Anita, Emila, Ewelina, Agnieszka, Paulina....mnie podoba się dużo imion, mojemu M. mniej ;-)
 
Podoba mi się Leon... ale kurde, z naszym nazwiskiem dziwnie brzmi:p
Maksymilian u nas odpadł... mąż przeciwny :(
 
reklama
Do góry