reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

Mendoza813 no właśnie tu tez rzadko spotykane imię.a z mezem takie lubimy :) imie spelnia wszystkie nasze kryteria, do tego jakbysmy kiedys wyjechali z Grecji (oby nigdy) to mlodszy będzie naznaczony ze w Grecji się urodzil, bo przeciez Morfeusz w mitologii greckiej to bog snu :)
 
reklama
dzięki dziewczyny

Morfeusz niespotykane w Pl ale bardzo ładne

Madzie Natalkę i Martę mamy już w rodzinie więc odpadają
 
Znajomi mają córkę Adrianne i zdrobnienie Adunia, Adusia bardzo mi się podoba. Rzadkie imię, ale nie jakieś z kosmosu...może którejś z Was się spodoba :-)
 
No ja właśnie myślałam nad Adrianna, Ada, ale sama nie wiem. Właśnie jak bedze dIewczynka to żadne mi wiem tak bardzo nie podoba.
Do 18.marca czekamy na bo wtedy polowkowe to się powinniśmy dowiedzieć na 100% kto mieszka w brzuszku
 
Fazerkamm, ja też lubię oryginalne, więc jak najbardziej popieram :-) Tylko mój M trochę mniej, więc musimy iść na jakiś kompromis..

Ewelinka, moja koleżanka na początku lutego urodziła Adę :-) ale bez rozwinięcia, jest po prostu Ada.
 
Marta jak dla mnie super! Ale mam już Martynę i chyba dziwnie tak, sama nie wiem.
Adrianna też bardzo fajne.
Madziagw dla mnie Jagódka też super !
 
reklama
Co powiecie na imię Anastazja?
Bardzo ładne, mi się bardzo podoba!
Adrianna? Nie wiem czy samo imię mi się podoba, bo znałam dwie dziewczyny o takim imieniu i obie były dziwne, więc nie byłabym obiektywna. Niestety, imiona często kojarzymy z osobami, które je noszą... :(
 
Do góry