reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

reklama
Nasza córa <chyba córa> też .
Nawet wczoraj rozmawialiśmy o tym, mamy zupełnie różne typy i jak tu dojść do porozumienia :confused2:.
Chłopiec byłby Filip bez dwóch zdań, a dziewuszka pojęcia nie mam. Mąż odrzuca z mostu wszystkie moje typy a ja Jego :confused2:. Całe szczęście, że jeszcze chwila jest, choć chciałabym mówić o córci już po imieniu.
 
U nas na chwilę obecną będzie Amelka a chłopczyk Oliwier bądź Igor
Moja córcia miała być Amelką ale przez męza siostrę została Mają to teraz jak będzie dziewczynka to będzie Amelka
 
My też się nie możemy zdecydować. Na początku nam się wydawało, że jak będzie dwójka chłopców, to mamy tyyyyyyle imion do wyboru, a gdyby był dziewczynki, to problem. A okazało się, że gdyby to były dziewuszki, to już imiona byłyby gotowe, a dla chłopaków wciąż nic nie ustalone... Jeden prawdopodobnie będzie Bartkiem. Drugi - może Witkiem albo Krzyśkiem. Ale w grę wchodzi też Michał (gdyby to tylko było odrobinę rzadsze imię). Mężowi podoba się Mateusz. Mi się podoba Jerzy, ale mąż zgosił veto. Największą zabawę mamy z wynajdowania jak najbardziej dziwnych i abstrakcyjnych imion, świetnie się bawimy, ale to mało konstruktywne jest, bo docelowo szukamy czegoś tradycyjnego :)
 
reklama
z moją córką do grupy chodziły trojaczki i moja córka tylko jednego rozróżnia a dwaj są kropla w kroplę identyczni :)
 
Do góry